Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez a sids vizsgálat?

Mi ez a sids vizsgálat?

Figyelt kérdés

azon kívül, hogy agyi és gyomor UH vmint bélvizsgálatkontraszt anyaggal, mi ez? minden babának kötelez ez? vagy hogy megy ez?

előre is köszi!


2008. jún. 25. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi azért mennénk, meg többször csippant és riasztott a légzésfigyelő és én paragép vagyok és biztos ami biztos alapon inkább megnézetném,mert nem tudom biztosra, hogy miért is voltak ezek a beriazstások ( elmozdul a baba róla pld).
2008. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy kötelező vizsgálat. Azok viszik általában erre a vizsgálatra a babájukat, akiknél több olyan rizikófaktor is van, amely alapján a babájuk hajlamos lehet a bölcsőhalálra. Pl. dohányzók a környezetben, allergia, koraszülött, kis súllyal született baba stb. Én úgy tudom, hogy a babával egy napra (éjszakára) be kell feküdni a kórházba, és különböző vizsgálatokat végeznek el rajta + egész éjszaka figyelik az alvását.
2008. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!