Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos lányom sokat nyáladz...

1 hónapos lányom sokat nyáladzik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen természetes. Nálunk 2 hónapos koráig tartott, aztán szünet, majd 7 hónaposan bújtak ki a fogacskák. Nálatok a fogcsírák okozzák, majd elmúlik.

2009. okt. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2009. okt. 18. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk dettó ez volt...

A védőnő azt mondta, hogy jó a folyadékellátottsága a kisfiamnak. Merthogy nem szabad minndent a fogzásra fogni...

2009. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De jó, h feltetted ezt a kérdést, holnap akartam hívni a védőnőt...mi is egy hónaposak vagyunk és ugyan ez a helyzet...már azt hittem h baj van, de örülök, h ez jót jelent :))))))))
2009. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt vagyis még van és megkérdeztem a doktornőnket.Ő is azt mondta, hogy a fogcsírák okozzák.Még nem jön a foga csak készülődik a majdani kibújásra :-)
2009. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Jó egészséget mindnyájatoknak!
2009. okt. 19. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!