Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Peg Perego Prima...

Milyen a Peg Perego Prima Pappa etetőszék? Hol lehet kapni használtan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
tesz -veszen láttam,akartam is rá licitálni,de nekem még ugy is nagyon drága volt.a végeredmény 35 ezer volt.annyit nem szántam rá.bár igaz az hintás volt,meg zenélő.
2009. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Teszveszen vettem, 10 ezer forintért, igaz, hogy huzatot kell rá varrni, mert az eléggé elhasználódott, de egyébként teljesen megfelel a célnak.


Egyébként szerintem jó, bár 8 hónapos babámmal egyelőre kézben (ölben) etetve jobban boldogulok, mert az etetőszékben jár keze-lába-feje, nagyon nehezen etetem, és ráadásul az egész konyhában nyakig ér utána a bébikaja... :-))))

2009. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
www.babaszoba.hu
2009. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az van és jó.14 e ft-t vettem és tökéletes állapotban van. Expressen vagy a babaszobán vettem.
2009. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, én a vaterán vettem 9000-ért és tökéletes állapotban van.
2009. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon jo szek. Dontheto az ulese, ami jol jon, ha a baba meg nem ul magatol. Nagyon kenyelmes, kozepen az ulesen van egy rud, igy akkor sem csuszik ki a gyerek, ha nincs bekotve. Nagy, leszedheto talcaja van. Konnyen osszecsukhato, magassaga allithato. Mi nagyon meg vagyunk vele elegedve.
2009. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szuper, bár 35 ezerért már csak az lehet. Nekünk tavaly karácsonyra hozta a Jézuska.
2009. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kalalau válasza:

Pl én most akarom eladni a miénket :)


(érdeklődni itt: boros-krisztina@freemail.hu)

2010. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy rakás sz@r!!! 45e Ft-ba került és 2 éven belül már a második huzat szakad szét magától, amit 11e Ft-ért tudsz megvenni, utánrendelni. Jjja, bocs, de a huzatra csak 1 év a garancia (brandon). Kb. annyit is bír. Mindenképpen más típust vegyetek, az összes többi etetőszék ebben az árban már megbízható és tartós! Nem is értem, ezt miért forgalmazzák, amikor egyébként tudják az eladók is, hogy sz@r. Kérdezz rá: "a huzattal, nem szokott-e gond lenni?" mert ezt hallottad! Erre az lesz a válasz, hogy típushiba... ?????
2014. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!