Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell a babának a paradics...

Hogy kell a babának a paradicsomot megfőzni főzeléknek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 12:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Krumplival együtt gondoltam, csak a paradicsomot hogy és milyen formába teszitek hozzá? Köszi.
2009. okt. 18. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Krumplit külön a paradicsomot meg át kell passzírozni mikor megfőzted, mert a héja nem jó a babának.
2009. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, en paradicsomlevet tettem hozza, amit anyukam baratnöje csinalt, egyebkent tök finom együtt. Lehet tehetsz hozza paradicsomsüritmenyt is. A lenyeg, hogy ne legyen benne mag es hej, azt nem tudja megemeszteni vagy allergizal, mar nem is tudom. Ha te akarsz valamit paradicsombol csinalni, akkor is lehejazni es kimagozni.
2009. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék eltenni a fagyasztóba is paradicsomot, de jobb ha elöbb megpucolom kimagozom, megfőzöm és utána jégkocka tartóban lefagyasztom? Úgy jó? Meddig kell főzni?
2009. okt. 18. 13:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én midig a konzerv paradicsompürét vettem neki. Nincs benne semmi rossz (tartósító, szinezék, akármi), csak paradicsom meg minimális só és olcsóbb, mintha paszírozgatnék. Én úgy csináltam, hogy jó puhára főztem a krumplit, majd leöntöttem a főzővíz egy részét és hozzákevertem a paradicsomkonzervet (2 kisebb krumplihoz elég a pici konzerv) pár percig főztem, leturmixoltam és már ehető is.
2009. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!