Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan "szösztelenítitek" a...

Hogyan "szösztelenítitek" a babátok játékait?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furcsán hangzik, de van olyan játéka a kisfiamnak, ami mindig beszöszösödik. Ha használva van, akkor is, ha nincs, akkor is. Gyakran kézzel leszedegetem, ledörzsölöm róla, de azt ismételhetem szinte minden nap. Az se sokat segít, ha kézzel kimosom.

Van valami megoldás erre?


2009. okt. 17. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Három féleképpen szoktam.

1.nedves kézzel áttörölgetem, akezemen ragadnak a szöszök, és lemosom róla minden törlgetés után

2.celluxot vettem, széleset, vágok belőle egy darabot és mintha lábat gyantáznának, úgy szedem le vele

3.lehet kapni hengert, ragacsos az egyok fele, amit elhasználsz le lehet tépni róla. Ezer forint körül van a Lidl-ben, a FreshNaps-ban, és azt hiszem a CandA-ban is láttam a kassza mellett.

Utóbbi a legjobb és legkényelmesebb, a többit akkor alkalmazom ha ez a henger nincs itthon.

2009. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A cellux kézenfekvő ötlet, de nekem eszembe nem jutott volna... Ki is próbálom.
2009. okt. 20. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!