Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszer tényleg csak 3...

A tápszer tényleg csak 3 hétig jó?

Figyelt kérdés
4 hete este tápszeres pótlást kell adnom 5,5 hónapos lányomnak, mert kevés a tejem. De mivel csak este használjuk és akkor is max. 60 ml-t eszik meg belőle, így az egyik csomag még felbontatlan, a másikból is alig fogyott. Most bekavartam neki egy adagot, mert nem elég a tejcsi, de nem eszi meg, pedig még éhes. Most elolvastam a dobozon az van, hogy 3 hétig áll el 20 fokon. Én a konyhában tartom, 4 hete bontottam fel, és szerintem tuti van 25 fok bent, megromolhatot?Humana 1-es.
2008. jún. 24. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék. És nekem is volt humanam és ténleg 3 hétig jó ha fől bontotad az ezüst színü zacskot.Különben a humanat nekem se ette, és helyette kértem a milupat milumil ha start, sokkal jobb, és sűrűbb
2008. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. A nyuéknál hagytam egy kis tápszert 4 hete kb. Ki kellett dobni mert sokkal sárgább mint a mostani. Úgy hogy dobd ki, én is ki dobtam
2008. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kidobtam, gyorsan vettem neki a Rossmann-ben Mildibé tápszert, mert a dokink külföldön nyaral és ez volt az egyetlen, ami már 4 hónapos kortól jó, igaz ő már majdnem 6.
2008. jún. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!