Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap fél egykor lenne a...

Holnap fél egykor lenne a tanácsadás a kilányomnak, elvigyem ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy inkább reggel nyolcra elviszem a dokihoz és szólok neki, hogy nem hozom délben, mert ez a meleg betenne neki az biztos.
2008. jún. 24. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem vinnám el... Egy-két nap ide vagy oda már igazán nem számít. Főleg, ha messze laktok a rendelőtől... De a reggel is jó megoldás lehet, ha nincs betegrendelés. Csak szólj előtte oda, mert nyáron az orvosok is kiszámíthatatlanul szabadságolják magukat. Legalábbis a mienk...
2008. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elviheti, ugyanis egy kisgyereknek, nagyobb a tűrőképessége, mint ahogy azt ön gondolná.

Pár dologra azonban figyelnie kell. Pl: Az erős napfénytől óvni kell, legyen elegendő folyadék pótlás. Gyakran kis mennyiségekkel itassuk a gyereket, és lehetőleg ne legyen túl hideg.


Dr.Bóday László

2008. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De már nagyon el kell vinnem,mert a már a múlt hónapot is kihagytam. Iratnom is kell neki ezt azt...
2008. jún. 24. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Valószinü jövő héten is meleg lesz meg egész nyáron....

valamikor muszály kimozdulni

2008. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Én tanácsadásra nem is járok, csak, ha kötelező oltás van. Azért nem cipelem oda a kislányomat, hogy lemérkjék..

Bóday László milyen orvos, hogy hogy nem található a neten?

2008. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi is holnap megyünk, ráadásul két gyerekkel,mert mindkettőt méricskézni kell. Szerencsére nálunk a tanácsadás reggel 8tól van,de a helyedben és reggel mennék. De nálunk van külön tanácsadás a védőnőnek is,ott is lemérik az nincs jobb időben(reggel)? És akkor feliratni a dolgokat egyedül is elmehetsz ha már valaki vigyáz a gyerkőcre.
2008. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért, akkor a többi baba is menjen reggel nyolcra? Simán át lehet vinni, a világon semmi baja nem lesz tőle. Én tegnap egész nap jöttem mentem a városban a nyolc hónapos fiammal, meglepően jól tűte (jobban mint én).
2008. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én délre vittem! Semmi bajunk nem lett, bár odakint forrott az élet! Árnyékból árnyékba, jó sok folyadékkal, még élveztük is :)
2008. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!