Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódnom kellene? 16hónapos...

Aggódnom kellene? 16hónapos babám még nem jár, mintha nem lenne egyensúlya, az aklarat meglenne, csak mindig elesik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én elvinném gyerekorvoshoz, vagy inkább megkérném őt vagy a védőnőt, hogy jöjjön el hozzátok, ahol meg is tudja nézni, mi a baj pontosan (a rendelőben ez nehéz, az enyém pl üvölt amint belépünk). Lehet, hogy semmi gond, van, aki későn jár, de helyes ha inkább rákérdezel, hiszen sok mozgásfjlődés-zavaron lehet javítani gyógytornával, fejlesztéssel. Sok mozgászavaros felnőttet teljesen egészségessé tudtak volna kezelni, ha babakorukban felfigyelnek ilyenekre (pl egyensúlyzavar)

minden jót nektek!

2009. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát éppen megnézetheted, de a barátnőm fia is 16 hós volt mire elindult, szerintem még belefér.
2009. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is megkérdezheted a dokitól,de valóban nem törvényszerű,hogy ilyen idős korba járjon egy baba.Megállni meg tud valamennyi ideig önállóan?

2009. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen megáll kapaszkodás nélkül kb 10mp-ig,és tesz is 1-2 lépést önállóan,holnap megyünk tanácsadásra.
2009. okt. 18. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi lett a tanácsadás eredménye?

2009. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
At mondták,még belefér időbe,adnak neki mg egy hónapot,aztán ha még akkor sem,akkor elküldenek a gyermekneurológiára,de szerintük tuti,hogy addig elindul,de amugy szerintem is mert már nagyon akarja ezt a menést,egész nap húz,hogy fogjam akezét,és sétáljunk:)majd csak ráérez,köszi minden választ,és jó egészséget!
2009. okt. 19. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy minden rendben a gyerkőccel.:-)
2009. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!