Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mi a különbség a...

Most akkor mi a különbség a tejpép és a tápszer között?

Figyelt kérdés
A tejpép is tápszer alapú...tehát nem értem a különbséget. Állagában más, vagy tartalmában? Jobb mint a tápszer? 5 hós lesz a babám, napközben cici, de estére kevés a tejem, ezért tápszert kap. Az esti tápi helyett adjak neki inkább tejpépet? Azt lehet üvegből, vagy már kanálból? Vagy még várjak vele, amíg mást is kap majd?
2009. okt. 16. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állagában más. Ha tejpépet megcsinálod, akkor a tejbegrízhez hasonlít. Táplálóbb és tovább bírják vele a babák. Az én fiam 5 hónaposan már ette és nagyon szerette.

Vannak különböző ízekben, vanília, banán, gyümölcsös, de te is rakhatsz hozzá gyümölcsöt.

Először csak egy picit (pár kanállal) próbálj meg neki adni cicizés előtt ne vacsira, mert ha fáj tőle a hasa, akkor nem éjszakéra jöjjön ki.

2009. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. okt. 16. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tejpép az tápszer meg grízpép vagy rizspehely és valamilyen ízesítő.
2009. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tejpép az tápszer + valamilyen gabona + ízesítő jó esetben. Ha veszel , érdemes megnézni mi van benne. Mi a nestlé rizses pépet használtuk, ez anyatejkieg. tápszer+ rizs + vanilia, ebben annyi cukor van, amennyi magában a tápszerben.

Kanállal érdemes kínálni.Ha alszik éjszaka, akkor én maradnék a sima tápszernél.

2009. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!