Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet ez? Kisfiamnak...

Mitol lehet ez? Kisfiamnak nagyon folyik az orra de más semmi tunete nincs. Lehet a fogzastol?

Figyelt kérdés
Ti ejjel is orrszivozatok a baba orrat ha taknyos?
2009. okt. 16. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor, ha nem tud miatta este szopizni.
2009. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést akartam én is feltenni. Már egy hete taknyos a fiam, 14 hós. Én is kezdek a fogzásra gyanakodni, mert ennyi idő alatt azért el szokott neki már múlni, és rendesen be van dagadva az ínye. Nem orrszívózunk nappal sem és éjjel sem, utálja, fél tőle. Amikor nagyon durva a helyzet, akkor apával gyengéden lefogjuk és leszívjuk, de amúgy nem piszkálom vele.
2009. okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem.Szoval lehet hogy a foga , fiam is 14honapos.Most bujt ki 3foga es meg duzzadt az inye.Ezt az orrszivos dolgot nemtudom...mert o is nagyon fel tole,es uvolt ugy h jobban folyik az orra mint elotte.Lesem birom egyedul fogni szegenyt:( Viszont tudom h kikene mert nagyon hajlamos a fullgyulladasra
2009. okt. 16. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, én gonosz anya módjára éjjel is leszívtam az orrát, amikor már nem kapott levegőt, és nem tudott aludni. Üvöltött, majd megszakadt a szívem, de utánna legalább már el tudott aludni. Inkább ez, mint az arcüreg-, vagy fülgyulladás.

6,5 hós babó anyukája

2009. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én éjjel nem szívom.Viszont rájöttem,hogyha lefogjuk,sokkal jobban üvölt mintha nem.Én leültetem,megfogom a fejét,nyugodtan beszélek hozzá és amilyen gyorsan lehet,intézem a dolgot.
2009. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk is már másfél hete folyik az orra, de más semmi...én éjjel is szívom ha felkel rá, amúgy én nem keltem fel. Nekünk is tuti a fogzás. (6 hós)
2009. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagy gonosz anya vagy ha igen akkor énis,mert ejjel annyira nem kapott levegot hogy 3x kellet szivnom az orrát.Igaz h ő is sirt nagyon de utana gyorsan megnyugodott es kapot levegot es birt alukalni.Koszi a valaszokat.Ha fogzastol ha nem de remelem minnel elobb elmulik a natha,es a ti babatoknak is
2009. okt. 17. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!