Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hós babád milyen "nasi...

9-10 hós babád milyen "nasi félét" kap enni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kölesgolyót kap néha egy-egy szemet, ha elmegyünk sétálni, meg az én túrórudimnak a belsejét. Egyelőre mást még nem adtam neki. 9 hós legény anyucija
2009. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én kölesgolyót adok neki, ezzel szoktuk lekötni, amíg mi eszünk. (ő általában előttünk megeszi a kajáját) Mondjuk ilyenkor nagyrészt csak játszik vele, de néha csipeget azért 1-2 golyót. :)
2009. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
babapiskóta, pufi kuki, danonino, túró rudi???
2009. okt. 16. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok

én ezeket nem szoktam adni, de néha veszek a fiamnak Humana babapudingot (10 hós kortól adható csokisat). Ezt is csak ritkán, met elég drága. Szerencsére jobban szerei a natúr joghurtot. :)

2009. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam most 10 és fél hónapos.Szokott kapni babapiskótát,pufi kukit,bulátát,de evés után adom neki.Danonínót nem veszek mert nem gazdaságos,de a gyümis danont imádja.
2009. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 hós, es puffasztott rizst kap (csak mert senki se irta, azert batorkodtam),de az abonett is nyerő.
2009. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én édes fehér aktíviát adok neki. 10 hónapos. Kóstolta már a túró rudit, a krémtúrót, de nem jöttek be neki. Sőt már kapott kinder tejszeletet is, de nem szerette. Így neki a nasi a gyümölcs és a joghurt.
2009. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiunk 9 hónapos.Babapiskótát,sajtos stanglit,kiflit rágcsálgat nasiként.Natúr ill. az édeskés ízű joghurtot is kóstolta,ízlik neki.

Bár úgy tűnik,akármit tartunk a kis szája elé,ő nyitja és hamm megeszi :)

2009. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő külön semmilyet,ha én eszem túrórudit v. olyat amiből kaphat, akkor kap belőle,de ennyi.
2009. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!