Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húgyúti fertőzés, lehet...

Húgyúti fertőzés, lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Coli baktériumot mutattak ki a vizeletében, Zinnatot írt fel a doktornő. Volt valakinek hasonló? Azért is aggódom, mert vesemedencetágulata van a kisfiamnak. Ez veszélyes is lehet úgy tudom.
2009. okt. 15. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs láza, nem olyan vészes. Mi sajna voltunk kórházban 5 hetesen. A szobatársam babáját úgy hozták be, hogy 40 fokos láza volt. 2 napig vizsgálgatták, mire kiderült, hogy húgyúti fertőzés. Kapott antibiotikumot, 3 nap múlva hazaengedték.

Szóval azért hamar túl vannak rajta, csak ne legyen lázas, akkor nem olyan gáz.

2009. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlt héten 1 napot volt lázas, de sztem nem emiatt, hanem meg volt fázva. köszi a választ.
2009. okt. 15. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hetesen kerültünk be magas lázzal a Bethesdába és 8 napig kapott gyógyszert, utána kellett mennünk a nephrologiára ahová elöször 6 hetente majd 2 havonta és most már 3 havonta kontrollra. Nekünk is tágulatunk van, majd csinálnak katéteres feltöltést és röntgenen keresztül nézik h távozik a folyadék vagy felmegy ebbe a tágulatba és raktározza, nekünk hála az égnek távozott. Különben azt mondta a doki bácsi h ha nem akkor sebészeti úton kisebbre varrják. A baci az a baj h megtámadja a vesét és nekünk csinált egy vesemedencegyulladást, ha láz is kiséri és nem találják el az antibiotikumot akkor kell kórházban menni különben otthon te adod nekünk 2x kellett naponta kapnia az antibiotikumot ,okvetlen adjál normaflorte mellé mert sajnos az antib.-mok 99 %-a hasmenést okoz. Én ilyenkor mindig rizses ételt illetve banánost répást adtam neki h ne legyen annyira híg szegénykémnek. Mi most január óta tünet mentesek vagyunk holnap megyünk megint kontrollra már most görcsbe van a gyomrom, de remélem h nem lesz semmi baj. Egyébként evvel a bacival az a legnagyobb gond h nagyon nehéz kiirtani, 5 antib. kúrával sikerült csak , a végén nagyon megviselte már szegénykémet. Nem írtad h mennyi idős a babácskád ? Egyébként könnyen észre lehet venni, szabály szerűen nagyon bűdös a pelussa, olyan erős aceton szagú. Akkor menni kell a háziorvoshoz sürgöségi vizeletet leadni és ha abban mutatkozik baktérium akkor tenyésztést is. Jaj ez akkora teher egy anyukának én örökké szagolom a pisijét de hát és ha nem veszem észre ezt a szagot akkor majd mondják h nem vette észre édesanya? Ja és nem feltétlen kell kiúgró magas láz elég ha napokig hőemelkedése van az is utalhat erre. Ha van még kérdésed írjál privibe szívesen válaszolok

Addig is jobbulást kisfiadnak

üdv. 17 hós kislány anyukája

2009. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem jól fogalmaztam egyik etetésnél az antibiotikum és utána a normaflore h építse vissza a jó baktériumokat.
2009. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!