Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen íze van a d-vitaminnak,...

Milyen íze van a d-vitaminnak, a k-vitaminnak és a cebion cseppnek?

Figyelt kérdés
Kóstoltátok már meg ezeket? A cebion nagyon rossz lehet, összehúzza szemét-száját tőle.
2009. okt. 15. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Vigantol-t éppen ma kóstoltam meg, mert a lányom mindig fintorog tőle. Én semmilyen ízt nem éreztem. :D
2009. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát kóstold meg :))) Ha fintorog, keverd bele valamibe.
2009. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Kvitamin keserű, meg marha büdös. A cebion savanyú. A D vitamin, mint az étolaj.
2009. okt. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és a cebiont teában kell szerintem adni.
2009. okt. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A cebiont mi is utáljuk, egyszer megkóstoltam nagyon gáz.

K vitamint én nem magában adtam, íg nem tudom

K-vitamint közvetlenül szájba kell csepegtetni, ezért nem tudtam keverni, de nem is baj, mert a fickóm imádja :O

2009. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Cebion olyan ízű, mint régen a Limo por (műa., pici, üdítős üveg alakú flakonka, benne üdítő készítő por, citromos). :D Én imádtam!

A Vigantol ízetlen, olajos.

A K vitamin keserű.

Nem kérdezted, de a MultiKid + vas narancsos rozsdás vas ízű és szagú.

Én mindent megkóstolok, mielőtt a gyereknek adnám. :D A Nurofen pl. nagyon édes!

2009. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szia,a d vitamin íztelen,a k vitamin egy kicsit keserű,a cebion pedig édes.Én mindegyiket adtam már 6 hónapos babámnak,na és mindet anyatejbe.A vitaminokból D és K vitamin zsírban oldódik.
2009. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kostolod meg? De komolyan...

Amúgy a K-vitamin nem kicsit, hanem iszonyúan keserű, bár én a tonicot sem szeretem, nyilván másképp érzi az, aki viszont szereti a tonicot.:)

2009. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én semmit nem adtam addig kislányomnak míg én meg nem kóstoltam. A K vitamin kegyetlen keserű, de kislányom olyan jóízűeket cuppantott neki. Vigantol teljesen ízetlen,olyan mint egy gyenge olaj.

Az Augmentin pl. fincsi édes, kicsit eperízű.

2009. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cebiont nem adok, egyrészt mert nem mondta a doki, másrészt meg amúgy sem adnám, mert szintetikus vitamin, a negyede sem szívódik fel. Minden gyereknek kell ezt amúgy szedni?


K vitamin rém keserű, anyatejjel adom.

D vitamin ízetlen, olajos állagú, zsírban oldódó, ergo anyatejjel adom ezt is.

2009. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!