Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a babátok mindíg...

Anyukák, a babátok mindíg rögtön ráharap a cicire, szépen szopik majd ha végzett kiköpi és kész?

Figyelt kérdés
A babám van hogy elsőre szépen ráharap sokáig szivja rendesen és aztán nyámmog, de sokszor sok időbe telik mire rendesen elkapja, és van hogy olyankor fél perc múlva kiköpi és utána vadul próbálja újra bevenni, és akkor kezdjük előlröl mert nem sikerül egy darabig, ha olyanja van még nyöszörög is a sikertelenségtől...mit csinálok rosszul? Pedig szépen nő a súlya, 5 hetes
2009. okt. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak játszik vele :)
2009. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,az elején nekem is sokat cumizott rajta,nem is volt olyan,hogy magától kiköpte volna,vagy elaludt,vagy órákig nyammogott,akkor már elvettem töle. Ahogy nött,úgy rövidült a szopi idö,3 hós korától köpi ki,ha végzett és max 15 percig tart.
2009. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első 3 hétben olyan vadul harapott rá, hogy tiszta sebes volt a mellem ami el is fertőződött és meg kellett műteni, mert tályogok alakultak ki benne. sajnos tápszerrel kell kiegészíteni a megfelelő mennyiségre, de sem a cicit sem a cumisüveget nem köpi ki magától. akkor sem ha már egy cseppet sem tud kipréselni belőlük.

szerintem semmit sem csinálsz rosszul, csak lehet, hogyha nagyon éhes akkor mohó, és akkor nem tudja rendesen bekapni!?

az én kicsim most 9 hetes,és mostanra tudom kb, hogy mikor nincs már tej a ciciben. bár így is bizonytalan vagyok, hogy mennyi tápszert adjak neki pótlásként.

2009. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!