Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telnek az éjszakáitok...

Hogy telnek az éjszakáitok mostanában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két napja a 4 hónapos kisfiam felébred fél 3-kor és 5 ig nem alszik vissza.Fél 3kor eszünk,dajkálom,elalszik a kezemben.Leteszem a kiságyába és egyből felébred,majd újra elkezdem ringatni...és ez így megy 5ig...Eddig nem volt semmi ilyen.Ettünk(szopizik) és rögtön vissza is aludt.Vajon mi történt?Van valaki aki így járt?Talán az idő???


2009. okt. 15. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idő, a foga, a korai anyás korszak, bármi lehet...

Néha elmúlik magától, néha csak rosszabb lesz...

Nálunk az utóbbi volt, ezért egy évesen megtanítottam egyedül elaludni, azóta nyugodtak az éjszakák...

2009. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Három hónapos múlt a fiam és az éjszakáink teljesen megváltoztak kb. 1 hete.

Eddig simán végigaludta az éjszakákat, most meg hajnali 2, 3 órától óránként felébredek rá, mert nyöszörög és úgy elmászik a kiságyában, hogy teljesen keresztbe fekszik benne és sokszor beszorul a sarokba is :)

Mindig vissza kell tennem középre és néha a cumija is kell neki.

Kicsit macerás így aludni.


Ha nem ettől vannak a felébredések, akkor nem tudom mi lehet vele, mert a foga még nem jön, éhesnek szerintem nem éhes (sose evett éjszaka, csak az első pár hétben)... szóval passz

Remélem jobb lesz idővel :)

2009. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekünk borzalmasak. Eddig 5-6-7-8-szor kelt fel. Most már 3-szor de az utolsó felkelés eltart 2 óra hosszát is. Foga nem jön nem fázik semmi baj, mégis olyan ordítással ébred hogy az nem kifejezés.
2009. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Valószínű,hogy az idő volt mert tegnap nem volt az a nagy szél...Normálisan aludt.Az első válaszolótól kérdezném,hogy hogy tudtad rászoktatni az egyedül alvásra?Nekem hason alszik a manóm és úgy nem tud elaludni egyedül...
2009. okt. 17. 10:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Most látom csak igazán,hogy nincs is olyan nagy gond,ha 2x kelünk,látom vannak sokkal nehezebbek is...Nem is panaszkodom :) Az elején nekem is sűrűn kelt,de azért beálltunk az 1x,2x kelésre...
2009. okt. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!