Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ár, minőség vagy divat? Mi...

Ár, minőség vagy divat? Mi alapján választatok pelenkát és nedves törlőkendőt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp a minőség,ill az ár.De mondjuk nekem a pampers vált be mint pelenka nem is változtatok rajta,a törlőkendő meg változó mikor mit.Ott az árát nézem.

13 hós anya

2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pelenkát mindenképpen minőség szerint, már rájöttem hogy az olcsóbb sem olcsóbb mert általában több kell belőle ugyhogy az Pampers Libero vagy Huggies esetleg a színes Tescos elég jó minőségű. Törlőkendőt is eleinte a drágábbat vettük de azzal nem volt gond az olcsóbbakkal sem, meg a fiam már 2 éves már nem olyan érzékeny a bőre.
2009. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minöség számít.Pláne ha a baba érzékeny börü.
2009. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én babámnak csak a libero jó. A többitől vagy pisiszaga lett, vagy kiütéses lett (pampers, huggies, dm-es, tesco-s, stb). Törlőkendő ugyanez, valamelyiktől tiszta piros lett a babám, abból neogranormont használunk, itt az egyik patikában mindig akciós (350ft/csomag). A liberot a DM-ben veszem, mindig kuponnal, így nem olyan drága.


Nem hallottam, hogy lenne pelenkadivat :)

2009. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most már én is a pelenka minőségét nézem, nálunk a Pampers vált be, lehet hogy drágább de az olcsóbb sokkal hamarabb telel esz, fele annyi időt se bír ki. Törlőkendőbél én az alapján választottam melyiknek van a legkellemesebb illata, melyik nem tocsog a cuccban de mégis elég nedves, így azt a tesco-sat vesszük mindig.
2009. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen igen a örlőkendőnél az illata számit,épp múlthéten sikerült vennem egy marha büdöset:(várom hogy gyorsan elfogyjon..
2009. okt. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pelenkát elsősorban minőség szerint, Pampers és Libero felváltva. Elég drága, de popsitörlőből pedig a legolcsóbb zöld Tesco-s vált be :-)
2009. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én a pelenkábol csak a liberot használom pedig kipróbáltam egy csomot de egyik sem jött be!

Törlökendőt is csak egy félét használok!!

2009. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pelenka = LIBERO!!!

popsitörlő = ami éppen olcsó, akciós

2009. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pelenka nekem = huggies.

szerintem ez a legjobb minőségű, és nem drágább, mint a libero meg a pampers, viszont szerintem jobb.

törlőkéből huggies aloe vera. sose találkoztam még ennyire jó minőségű törlőkével, pedig láttam már párat.

ja, és mindent megforgatok egészségpénztárban, így a harmadát visszakapom az árának adózáskor.

2009. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!