Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat a csoki vagy a kakaó...

Okozhat a csoki vagy a kakaó (por) hasfájást 5 hetes babának?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet kap, elég panaszkodós, hasfájós a kisbabám. Lehet, hogy a túrórudit bevonó csoki, vagy a fonottkalácsban levő kakaópor okozza?
2009. okt. 15. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát...5hetes babának csak anyatejet vagy tápszert szabad adni!Különösen hasfájósoknak szokták javasolni 8hetesen agyümölcs/alma,banán/bevezetését és a burgonyás főzeléket! Túrórudival és fonott kaláccsal várj legalább féléves koráig vagy amíg foga lesz! Nincs szüksége csak anyatejre!Ezeket még nem szbad adni neki azért fáj a pocija ,sőt súlyos hasmenést is kaphat!
2009. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félreérthető volt a kérdésem, bocs :) Természetesen anyatejet kap csak, úgy értettem, ha én eszem csokit/kakaót, attól fájhat-e az ő pocija?
2009. okt. 15. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak fájt tőle, szerintem hagyd el pár napra, nézd meg, hogy reagál, majd egyél egy kis adagot, ha fáj tőle a hasa, sajna egy kis időre hanyagolnod kell.
2009. okt. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okéy ...megnyugodtam!:)Szerintem nem,de túl sok tejterméktől igen! Amúgy 2-3hónapos korig mindig nyűgösek ,nincs ok semmi, csak sírnak a drágáim,de elmúlik! :)
2009. okt. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet az előttem íróé ,ha elhagyod kiderül hamar ,bár minden baba más lehet csak ez a "csodálatos "idő a baja!
2009. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, néha azt veszem észre, hogy nem biztos, hogy a pocija fáj, csak nyűgösködik. Mindig lelkiismeretfurdalásom van, hogy valamit biztos nem csinálok jól, amiért ennyit panaszkodik. Pedig nagyon igyekszem :( Most tesztelgetem a kajákat, hátha mégis ezek közül valami okozza a rossz közérzetet nála!
2009. okt. 15. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd le mit ettél és ittál ma, meg tegnap hátha segíteni tudunk.
2009. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!