Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik akkor, ha egy...

Mi történik akkor, ha egy baba (ill már 2 éves lesz akkor), nem akar a bölcsibe maradni?

Figyelt kérdés
Rengeteget mentünk,mindig társaságban voltunk, de 4-5 emberhez (papák,mamák,keresztszülők)ragaszkodik, és mindenki mással fentartásai vannak. Ha valaki jön, le sem tudom tenni, a kezembe van végig. Jövő szeptemberben kellene bölcsibe mennie, akkor lesz 2,most 14.
2009. okt. 15. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor bizony muszáj kivenni. Engem még a kiscsoportból is ki kellett venni, mert a szájamat evéskor szorosan összezártam, viszont a gyűrűs záróizmaimat meg elengedtem alváskor. Így nagyanyámhoz kerültem, és negyvenéves fejemmel mondom, nekem volt igazam. S középsőben már éltem, mint hal a vízben.

Nem minden kisded bírja az elszakadást olyan fiatalon.

Első a gyerek, olyankor az van.

Egy anya, aki sokat volt távol, úgy nevelte fel a gyerekeit, de ha újra kezdené, inkább munkahelyet váltana, csak eleget lehessen mellettük, amikor kell. Nem túl sokat, csak amikor kell.

2009. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat változhat addig. S a bölcsisnénik profik ebben. Megpróbáljátok. Ha nem mmegy, más megoldást kerestek. Gondolkodj azért B terven is!
2009. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm., Belehalok már a gondolatba is. De muszály lesz. Amit most kapok gyedet,megy a hitelre, (80ezer), ha csak 28ezret kapok, elveszik a lakásunkat :(

Borzasztó eza tehetetlenség.

2009. okt. 15. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek,de azért ne aggódj előre,sokat változhat még a picid!

Ha van olyan anyuka,akinek hasonló korú a babája és ő is menne jövőre bölcsibe,találkozzatok többször.

Nem tudom hol laksz,mik a lehetőségek arrafelé,de itt nálunk nyáron van a bölcsiben játszóház délelőttönként,azok a gondozónők vannak,akik majd beszoktatják a gyerekeket szeptemberben.

Ezek apró kis "lökések",de lehet,hogy sokat segítenek a babádnak.

Nyugi,menni fog!:)

2009. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem meg menni fog.Csak akkor ragaszkodik és csimpaszkodik rád ha ott vagy vele.Ahogy kilépsz a bölcsi ajtaján a gyereked már vigan játszik a többi gyerekkel és nem lesz arra ideje hogy hiányoljon téged sőt lehet eszébe se fogsz jutni arra a fél napra:)

Inkább nem te félsz jobban az elszakadástól?:)

nyugi ne rágódj ezen előre még van egy éved addig...

2009. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem félek, rettegek. Bízom az időben. Majdnem egy év...

köszönöm mindenkinek.

2009. okt. 15. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!