Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállt a viburcol kúp alvásza...

Bevállt a viburcol kúp alvászavarra a babátoknál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
őszinténszolva fogalmam sincs.Volt amikor nyugodtan aludt mikor adtam neki,de volt kapott mégis óránként kelt.szóval nemtudom.ha ugyérzem hogy nagyon belobbant a fogacskája aok neki,de hogy használ e azt sajnos nemtudom.
2009. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Én soha nem adtam semmilyen gyógyszert vagy más készítményt a gyerekeimnek a mellékhatások miatt.Nem mérgezem feleslegesen őket.Adtam nekik teát,és kibírtuk azt a néhány éjszakát egy kis sírással.Régen sem kaptak a picik fogzáskor semmit,és mindegyik baba túlesett rajta.
2009. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekünk bevált, láthatóan jobban érezte magát :-)
2009. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy nálunk ez nem egy pár éjszaka,hanem másfél hónapja megy ez. van,hogy óránként,van,hogy 20 percenként sír fel(amúgy 7 hónapos múlt). és már hajnalba fél 4-kor felkel,és 5-ig fent van. teljesen ki vagyopk merülve,mert éjszakánként 2-3 órákat alszok. nem bírom tovább,nem tudom mi baja lehet. belefáradtam ebbe az egészbe. segítsetek.
2009. okt. 15. 07:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én babám is hasonlóan nyugtalanul aludt.Kipróbáltam a chamomilla 15ch homeós golyócskákat és sokkal jobb lett.6 órákat is alszik éjszaka egyhuzamban.Jó,mert nincs semmi mellékhatása nem lehet rászokni és ez csak kamilla.Este 6 körül adok neki 5 golyót egy korty vízben feloldva.

Remélem javít a helyzeten.:)

2009. okt. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

7.21-esnek üzenem, hogy valószínűleg nála tényleg csak egy egy éjszaka lehetett nyugtalan és sírós a babája, mert ha átélte volna azt amit a kérdező, akkor nem lenne ennyire elítélő és lekezelő! Az én kisfiam 8,5 hónapos és 4,5 hónapos kora óta alig alszik! Ezt úgy kell érteni, hogy jó esetben 2 óránként kel, egyszer egyszer előfordul hogy 3 órát is alszik egyben, de legtöbbször óránként ébred! Én is kipróbáltam a Viburcol kúpot, de ettől nem érzem magam rossz anyának, aki gyógyszerekkel tömi a gyerekét hogy aludni tudjon, főleg mivel ez nem is gyógyszer, hanem homeopátiás készítmény!

A kérdezőnek pedig sajnos csak semleges tapasztalattal tudok szolgálni, nekünk nem segített a kúp semmit, úgy is óránként ébred a kisfiam! :(

Sok kitartást kívánok Neked, tudom milyen elkeserítő! Az én fiam kb. egy hete csinálja azt hogy éjjel változó időpontokban felébred és 1-1,5 óráig altatom vissza... Nagyon elkeserítő, már én sem tudom mi tévő legyek, csak várok és reménykedek hogy javul a helyzet...

2009. okt. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idő múlva kell hatnia, de tegnap volt hogy adtam neki és ugyanúgy (nem )aludt.
2009. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk sem használt! Egy teljes dobozzal elhasználtunk, hogy hátha, de sajnos nem lett jobb. Aztán feladtam a kísérletezgetést, elfogadtam, hogy óránként kell kelnem hozzá és láss csodát 2 napja 1x (!!!!!!!!!!!!!!) ébred. Pedig nem jött ki az a fog ami az álmatlanságot okozhatta.

Kitartás mindenkinek! :)

2009. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy adtál-e a babádnak kúpot, hanem, hogy használt-e ha adtál! És képzeld régen pálinkával kenték be a babák ínyét ha kínlódtak a fogzással!

A Viburcol kúp nekünk se használt sajnos, bár most picit jobbak az éjszakák, mert 8 foga kibújt, és most vagy egy kis szünet. 2 dobozzal vettünk, de mikor igazán fájt Neki, akkor semmi sem használt, akármivel próbálkoztunk.

2009. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk használt. Még most is adnék néha 2,5 évesen, de már nem tűrné, hogy a fenekébe dugjam. De régen nem zavarta és jobban aludt tőle. Nem lehet hozzászokni és nincs mellékhatása sem, mivel homeopátiás.

Amúgy régen én nem csak a pálinkáról hallottam, hanem még mákot is tettek egy kis textilbe és azt szopogatta a gyerek. Magyarul Ópiumot.Azért a homeós dolgok nem ilyen durvák. Szóval régen is voltak rossz alvó gyerekek és praktikák.

2009. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!