Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a kisbabam es minden...

2 hetes a kisbabam es minden 2. nap furcsizik. Mikortol furdessem minden nap?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 21:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Én első pillanattól kezdve minden nap fürdetem. A kórházba is minden nap vitték este fürödni.

Nekem is van egy barátnőm, aki csak 3 naponta fürdette a gyerekét kb 1 hónapos koráig. Hát ne tudjátok meg milyen szaga volt szegény babának. Hát azért mert efektíve nem csinál semmit, még izzad, ha buki a nyakába folyik a kaja, az oda bepállik, a feneke is a pelusba, stb...

6 hónapos múlt a fiam, de még soha nem maradt kia fürdés, sőt, nyáron napközbe is lefürdettem a nagy melegekbe.

2009. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
A babám bőre érzékeny, száraz, nem fürdethetem minden nap, hiába szeretném! DE mindig lemosom alulról, nedves pelussal, vagy a csap alatt, hajlatokat is kitörölgetem, nincs rossz szaga! és ennek semmi köze a különféle hülye trendekhez. Nem vagyok rossz anya amiért nem áztatom szegényt minden nap! Majd ha helyrejön a bőre , vagy ténylegesen összekoszolja magát, akkor fürdik minden nap. Ezt mindenki maga dönti el!
2009. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugat-Európában az új divat heti 1x fürdetni a csöppségeket.
2009. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

mi kezdetektől naponta fürdetünk. nem azért mert koszos, hanem mert engem is megnyugtat, lecsendesít egy meleg fürdő. kell a napi rituáléhoz. tudja jól h utána jön az alvás.



barátnőm a ét-3 éveseit is fellváltva 2 naponta fürdeti. háááááát, én nem is értem, de mindegy...

2009. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Minden este fürdünk.Így hozzászokik a baba a rendszerességhez.Nagy meleg pancsi aztán szopizik és utána reggelig alszik.2,5 hós baba anyukája
2009. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Első naptól kezdve minden nap fürdetem a picit. Még nem hagytunk ki egyetlen napot sem. Nem is értem idáig miért csak minden 2. nap fürdetted...
2009. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, mi, mindennap fürdető anyukák jól le lettünk pontozva! :) (szánalmas).
2009. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a szánalmas, hogy leszólják azokat akik valamiért nem úgy tesznek mint a többség....Van aki minden nap fürdeti, van aki meg nem minden nap...van aki este fürdik, van aki reggel...de ezért nem kell leszólni, elítélni, biztosan meg van rá az oka
2009. okt. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a baj a mindennapi pancsival?Én ezt írtam és valami surmó leszavazott.Miért is???
2009. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!