Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik vasárnap óta...

Miért nem alszik vasárnap óta rendesen a babám? A hideg miatt?

Figyelt kérdés

Már elértük,h 5-6körül kert reggel,este fél9kor már aludt. De vasárnap óta sokszor kel éjjel. Most is fél9kor leraktam,de már 2x nyöszörgött.

4hónapos


2009. okt. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet :(

Sajnos az egész hét ilyen lesz. Az enyém is ruhelli pl a szelet.

2009. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, kire így- kire úgy hatnak a frontok. Nekem ilyenkor (kivételesen) egész nap aludna, most 5 hós. Amúgy nekünk ilyen tájt kezdett nyüglődni a foga miatt. Nem lehet, hogy erről van szó?
2009. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom szombat éjjel kezdte, de róla biztosan tudom, hogy sajnos frontérzékeny. Úgy néz ki sajnos a te babád is érzékeny erre az időre. De ne csodálkozz, ez az idő még minket is megvisel.
2009. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy az időre foghatjuk-e? Az én lányom 6 hónapos koráig átaludta az éjszakákat, azóta pedig éjjelente 4-5-ször is kelünk. Most 11 hónapos... Nem tudom meddig tart még... Szörnyen kivagyok reggelre mindig.
2009. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is kb 1 hete a 6 hónapos kislányunk nem alszik éjjel rendesen. Éjjel megint 5ször kelt. Elég fárasztó. Eddig szépen végig aludta az éjszakát.

2009. okt. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, 6 hónapos. Eddig este 8-kor letettem aludni, aludt reggel fél8-8-ig. Most meg.....

Tegnap felkelt fél 10-kor, hallottam a hangját hajnal 2-kor is, de vissza aludt egyedül, 4-kor felkelt, sírt, negyed 7-kor felkelt, most 7 óra óta alszik.

2009. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!