Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálunk majd télen a...

Mit csinálunk majd télen a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Kicsi még a babám, ergo még nem tudom mit lehet csinálni egy picúrral télen. Szóval, télen ism ugyanúgy lejárunk a játszóra? csak kevesebb ideig? És sétáltatunk sötétben is (ugye, már 4kor sötét lesz) vagy télen 4 után már mindenki otthon van? Mit fogok csinálni egy unatkozó picúrral? Hova vigyem? Egyelőre még nincsenek babás családok akikkel összejárhatnánk. Egész télen bent fogok vele rohadni??? Szóval,: hogy néz ki a téli napirendetek????
2009. okt. 14. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nahát ez a kérdés engem is foglalkoztat, mert 3. napja be vagyunk zárva a kutya idő miatt. Szóval most szereztem kis tapasztalatot az elmúlt 3 napban :)


De remélem, hogy szél nem mindig lesz, mert hidegben is ki fogunk járni, csak ne essen és ne fújjon a szél, a többi nem érdekes.

2009. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tavaly májusi,de a tél szinte semmit nem változtatott a napi ritmuson.Talán annyit,h rövidebb ideig voltunk kint.Jól felöltöztünk,alaposan felöltöztettük a babát is,és kimentünk 1-1.5 órára,szinte minden kora este(kb.6-tól,mivel nyáron is így mentünk)Napközben is jöttem-mentem vele(ez persze most is így van),mivel van autóm,így mindent én tudok intézni.Most,h már 16 hós állandóan mehetnékje van...tegnap is voltunk kint 1 órát.Nem nagyon érdekelte,h a fejét majd lefújta a szél,ő ment-ment,mint a mérgezett egérke.De ne görcsölj ezen,majd a baba kialakítja,h mit és hogyan szeretne.
2009. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!