Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott a babátok 8....

Mennyit hízott a babátok 8. és a 9 hónap között?

Figyelt kérdés
Jövő héten csütörtökön megyünk méretni.Eltelt 3 hét és csak 200 grammot hízott.Én már több kaját nem tudok beletömni.Anyatejes.Napi 2 főzelék+ tejpép+ a szopik.
2009. okt. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.nem gond 290g hízott,azt mondták,300 g a jó ilyenkor már.pedig mi most nem eszünk.2 hete alig eszik mást csak tápszert.se gyümi,se főzi,se tejpép.most kapott kis vitamint,mert a tápszer már nem fedezi a napi szükségleteit.
2009. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A fiam közel 1 kilót hízott. De ő 5 hónapos koráig alig, alig hízott, szóval van mit behoznia. Gondolom ettől is függ, hogy most milyen ütemben hízik.

Megkérdezhetem, hogy miért adsz neki kétszer főzeléket? Az én gyerekorvosom azt mondta mikor ezt felvetettem, hogy miért akarom diétáztatni a gyereket.

2009. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.orvos és a védőnő tanácsára kap 2x főzeléket.Koraszülött volt,és az a doktornő is 2 főzeléket javall.
2009. okt. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!