Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pihenőszék a jobb?...

Melyik pihenőszék a jobb? Amelyik az anyai szívverést utánozza vagy amelyik rezeg?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a rezgőset tovább fogja "értékelni" :)
2009. okt. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk rezgős van, majdnem három hónapos volt, mikor vettük, ez igaz. De érdekes dologra jöttem rá: a rezgetéstől a babám könnyebben pukizik, ill. a kaki is beindul. Ha nem kakilt egy ideje, beleteszem rezegtetni és beindul! Úgyhogy ezért én a rezgőre szavazok :)

Közben az jutott eszemben hogy a szívverést utánozó egy bizonyos életkor felett már nem lesz megnyugtató a babának, mert már annyira nem emlékszik. persze, ezt csak gondolom.

2009. okt. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyik sem. Nem kell rászoktatni a ringatásra ha nem muszáj.
2009. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz:nekünk is rezgős,FP volt,a babám hasfájására nagyon-nagyon szuper hatása volt!Az én picim imádta,nekem is megnyugtató volt látni,milyen jól érzi benne magát.Szinte fekvő helyzetbe is lehet dönteni,szóval hajrá!
2009. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Az amelyik nem csinál semmit.

Anya szívverését utánozó, ez olyan mint a műmellből szoptatás. Ha fáj valamije rád van szüksége, nem géphangra.

Rezgő?! Szegény gyerek és még ki sem tud belőle mászni :((( Ott kell rezegni, mert anya...

2009. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ejj,kedves utolsó!Nem kell agysebésznek lenni,vagy 8 gyereket felnevelt anyukának,ahhoz,hogy a saját babám arcáról,egész testének reakciójáról le tudjam olvasni,hogy a rezgés jó neki,közömbös vagy éppen borzalmas élmény!

Senki nem hagyja ott a gyerekét,ha látja,hogy nem jó neki.

Tudod már ősanyáink is használták azt a borzalmas,gyerekellenes mű-fabölcsőt,abban ringatták,pedig bizony a karjukban is tehették volna.

Szörnyű,igaz?:)

2009. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Rezgő fabölcső a múltból?! Nem, még nem hallottam róla.
2009. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, a baba rezeg, amíg anya lezuhanyozik, vagy ebédet főz! Mit kell ezen annyira kiakadni? Bizonyára neked van otthon takarítónőd, és szakácsnőd is, hogy nem kell ilyen dolgokkal foglalkoznod. Vagy fotoszintetizál a család.


Kedves kérdező! Vegyél ilyen széket, tényleg szeretik a babák. És van amikor a fájdalamikat is megszünteti, mert szélgörcs esetén tényleg jó. És amíg nem tud ülni, etetni is lehet benne!

2009. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!