Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok miket tud?

7 hónapos babátok miket tud?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom 8-án volt 7 hónapos.

Hátról hasra (3), hasról hátra(4) hónapos kora óta fordul.

Forog, kúszik, félig meddig mászik.

6 hónaposan felült, rá egy hétre felállt.

Most 7,5 kiló és 75 cm.

Nehéz eset a drága, az éjjel sokszor felébred.

Napjában egyszer eszik főzeléket, vagy gyümölcsöt, a többi anyatej.

2009. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától feláll, ülni még nem tud magától, eldől, vagy kapaszkodik valamibe. Mászik négykézláb, szintén 6 hótól. Egyre kevesebb ideig játszik egyedül, mindig engem követel. Főzeléket, gyümölcsöt eszik, szintén kb 3-4-szer ébred éjszakánként :(
2009. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ma hét hónapos a babám. Forog, kúszik, négykézláb előre hátra "ringatózik" és ma felült egyedül.

Hogy értitek azt, hogy a hat hónapos baba feláll úgy, hogy még ülni sem tud? nekem leesett ettől az állam.

2009. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11.-én lett a babám 7 hós.Ül egyedül,már csak így játszik, feláll magától kapaszkodva,mászik mint a villám.Szereti felfedezni a lakást,sokáig el van egyedül.Az éjszakát átalussza születésétől fogva.Este 8-reggel 8ig általában.2 foga van(alul).2x kap tápszert,többi "rendes" étel már. És a tied?
2009. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!