Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babádnak mi a...

9-10 hónapos babádnak mi a kedvenc üveges bébi étele?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Kecskemétit vettünk mindig,

Brokkolis, cukkinis, spagetti az ász meg a Hawai pulyka burgonyával. Ez a mai napig jöhet neki. 15 hós

A tökfőzelékes 8 hótól azt nem szereti, de a 11 hótól amiben sonka van az nagyon finom.

2009. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányom Univer párti :)

Kedvencei a brokkoli cs.hússal és a tökfőzelék cs.hússal, de szerencsére nem válogatós mindegyiket megeszi.

2009. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 16 hónapos,és szerencsére megjött az étvágya.De emlékszem 9 hónapos korában volt egy kb. 2-3 hónapig tartó "bogara":csak az Univer gyümis/husis ételeit ette.A hajam kihullott akkor,bármit kóstoltattam vele,ment a szemétbe.Brrr:)
2009. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is a kecskemétit vettük, de most már én főzöm neli. Sokat segítettek az öveges bébikaják, mert megtanultam néhány összeállítást, ami nem jutott volna eszembe.

Fiam most 11 hónapos és a sütőtök a favorit, bármivel és bármilyen mennyiségben. De a bolognai és hawai pulyka is nagy kedvenc volt. Most már lassan kezdi azt enni amit mi, és nem tudok neki olyat adni amit ne fogadna szívesen.

2009. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és a mai tuti recept volt a sárgarépa, karfiol, krumpli és sajtkrém. Annyira ízlett neki, hogy még le sem nyelte az előző falatot már nyitotta a száját a következőért.
2009. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen (pár hónapja) az üvegesek közül a Hipp-es PARADICSOMOS TÉSZTA CUKKINIVEL volt az abszolút kedvenc! :)
2009. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!