Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIkor jon helyre az orrfolyasb...

MIkor jon helyre az orrfolyasbol? 13 honapos kisfiu

Figyelt kérdés
Kisfiamnak mar a 3. hete folyik az orra, elso 5 nap Nurofent adtam neki, aztan tobbet semmit, orvosunk is ezt mondta. Azota csepegtetek az orraba.porszivozzuk,parologtatok.Mezet, teat adok neki es mas gond nincs,sem laz, sem kohoges. Neme ertem mikor jon helyre? Mit adhatnek meg neki, hogy teljesen meggyogyuljon?
2009. okt. 14. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


17 hós kislányomnak a múlt hónapban volt ilyen, bár neki "csak" 2 hétig folyt az orra és semmi más baja nem volt. Én minden nap adtam neki reggel Cebion cseppet (C-vitamin) és a 2. héten már este fürdés után bekentem a kis hátát Babyluuf kenőccsel (most akciós a DM-ben!). Ez kb. 5-6 nap után végre hatott és teljesen rendbe jött.

Persze közben ő is kapta a mézes csipkebogyó teát, a Sterimar orrspray-t és porszívóztuk is a nóziját... :-(


Remélem tudtam segíteni és meggyógyul a kisfiad!


17 hós kislány anyukája

2009. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, Erdelybol vagyok, itt nincs Dm bolt, ezert szeretnem kerdezni mit tartalmaz az a kenocs?
2009. okt. 14. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első válaszoló vagyok. Ezt a krémet nem csak a DM-ben lehet kapni, hanem nálunk a gyógyszertárban is. Próbáld ki, hátha nálatok is van.

Amúgy ez a krém: [link]


17 hós kislány anyukája

2009. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, megnezem.
2009. okt. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!