Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ma a babátok? Érzi a...

Milyen ma a babátok? Érzi a forontot?

Figyelt kérdés

Sosem sírós lányom ma kibírhatatlan, még nem telt el 5 perc hiszti és üvöltés nélkül...

Kivagyok, és még hol az este? ...

Mit csináltok ilyenkor?


2009. okt. 14. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap volt hasonló. Próbáltam minél többet vele játszani, de valahogy ez se segített. Főleg, hogy máskor 2-2,5 órát alszik, tegnap meg jóindulattal volt meg az 1 óra.. Amikor kis időre kisütött a nap és felszáradt az eső, rövid időre kimentünk a teraszra, ahová nem fújt be a szél. Ott aztán végre lenyugodott, de mikor bejöttünk, újra jött a "semmi se jó" időszak.
2009. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez van, fiam most 7 hónapos, én sem tudok mit kezdeni. Nekünk még a fogacskánk is jön, így este sincs nyugi, vagy 7* fent voltam vele. Most pont elaludt- neki is kell aludni valamikor :))- de ha felébred, kezdődik minden előlről. Én énekelni szoktam neki, meg hinta palintát játszunk, de más nem érdekli.:(((
2009. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet és a tegnapi nap is így telt! Most kicsit elaludt, de szerintem pár perc és kezdi elölről...
2009. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már csütörtök óta ez megy, az volt az utolsó nap, hogy kint voltunk. Egyik nap este sétáltunk fél órát, tegnap postára szaladtam el vele fél óra alatt, ma meg a takarékban voltunk, de hihetetlen, hogy 5 perc nincs hiszti, sírás nélkül. Amúgy is én is nyügi vagyok, nehéz így...

Mondta, engem már nem érdekel milyen idő van, kiviszem...

2009. okt. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!