Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl érdes néhány helyen...

Mitöl érdes néhány helyen babám böre?

Figyelt kérdés

Csak nem ekcéma?!

A bokacsont alatt,mindkét lábon,csuklóin,ahol hurkás ,meg egyik térdén érdes a böre,mintha száraz lenne. Eddig ezeken a helyeken nem olajoztam fürdés elött,lehet ez a baj? Gyógyszertári fürdetöt használunk. Nem piros a folt,börszinü. Mitöl lehet?


2009. okt. 13. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiszáradt.kend be babolajjal fürdés után, vagy a vízbe rakj!
2009. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne kend olajjal csak rosszabb lesz! Elzárja a pórusokat és eltömíti azokat, nem engedi a nedvességet a bőrbe.

Inkább használd magában a gyógyszertárit, fürdetés előtt vastagon kend be, majd fürdetés után használj szintén gyógyszertári babakrémet /hasonló, mint a fürdető, ugyanaz az összetevő, csak más az állaga, krém, nem kenőcs/. Így hamar rendbejön.

Ilyen pici babáknál nem ajánlott a mindenféle "bolti" kence, a Johnson a legdurvább, sokakat allergizál.

2009. okt. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olajjal csak fürdés elött kenném-kenem,gyógyszertári napraforgóval,boltival semmiképp,mert a hajlatait le szoktam tisztitani,csak ezeken a területeken kimaradt.

És a testápolót recept nélkül adják? És mi a neve,hogy kérjem?

2009. okt. 14. 08:04
 4/4 anonim ***** válasza:

szia


nekünk a dokinéni ezt a krémet ajánlotta a 2 és fél hónapos babánknak. : Physiogel Azt hiszem,hogy 2700 ft körül van,viszont nagyon gyönyörű,bársonyosan finom lett tőle a pofikája.. :) Ja..mert,hogy nekünk leginkább az volt száraz..De úgy,hogy ránéztél,és mintha hámlana neki,annyira.. Nem is kell sokat kenni belőle..Szerintem megéri az árát! És már első alkalommal látható volt a különbség!!


Na ez most nagyon reklám szagúnak sikeredett..... :)

További jó babázást!

Üdv.: Egy csodaszép babuci anyuja :)

2009. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!