Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a megvásárolt babakocsi nem vált be és vettetek egy másikat?

Figyelt kérdés
Szerencsére a babakocsinkat használtan vettük, így nem buktunk rajta sokat. Sajnos használat közben jöttem rá, arra hogy nem szeretem, mert nagyon nehéz (13 kg) és rossz vele közlekedni, mert az első kereke fix.
2009. okt. 13. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltunk, 6hós volt a fiam, mikor újat kellett venni, mert agyvérzést kaptam az elsőtől:)
2009. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi megvettük, és nem fér be a liftbe. Kilencediken lakunk...
2009. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk egyet, nem tudtam mi alapján kéne választani, az tetszett benne, hogy csak 6,5 kg, esővédő, lábzsák, állítható tolókar (férjem 2m magas). A baj "csak" az, hogy kisfiam hason alvó, de ez olyan keskeny, hogy nem fér el benne hason. Hanyatt pedig nagy sírások árán alszik. :(
2009. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kettőt is kaptam ajándékba. Mindkettőt utáltam, pont azért, amiért te. Az 1. gyereket végigkínlódtam vele, de a 2.-nak vettem egy újat. Most már úgysem kell annyi minden, nagyjából minden más megvan.
2009. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már a 4. babakocsit használom a 11 hónapos kisfiamnál.

Az első még a tesótól volt,de nem fért be a csomagtartóba.

Utána vettem egy hordozós esernyő kocsit,annak nem volt meg az egyik bekötője,így már csak a babakocsit nem használtuk.

Utána vettem egy 2 oldalról feltehető ülésű kocsit,mert a fiam nem szerette,ha nem lát,az pedig túl szűknek bizonyult,így azon is túladtam.

Most egy 3 kerekű könnyű esernyő kocsink van,ez az első amit újonnan vettünk,de most megint nézelődök,mert elég huzatos,és most egy 2 oldalról tolható szélesebb kocsi szeretnék,hogy ne jöjjön szemből a szél a babára télen,már tegnap is nagy bajban voltam vele,amikor elmentünk itthonról.


Sajnos nem nagyon találja meg az ember elsőre a tökéleteset,csak ha nem esetleg valami extra drága sok funkciósat nem tud venni.

2009. okt. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!