Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős! Most vettem észre...

Sürgős! Most vettem észre hogy babámnak 1adagolókanállal többet adok 1 ideje mint amennyi a dobozon van, nagy baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
180ml-hez 6 kanállal kellene én 150ml-hez 6 kanállal adtam de csak 5-tel kellene...?
2009. okt. 13. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, 30ml vízhez 1 kanál tápszer. Nem baj ha többet adtál eddig annyi, hogy úgy sűrűbb de most már ne így csináld.
2009. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen,csak ot kellene.Nagy gond nem lesz belole,csak esetleg tobbet magara szedett ebben az idoszakban mint altalaban veve.Ne izgulj,csak surubb volt a tejci.

8 hos baba anyukaja

2009. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne. De azért térj át az 5 kanálra. Néha nekem is előfordul, hogy elszámolom magam. Meg hányszor nem veszem észre!? Ha hígabbra csinálja az ember nem úgy fejlődik, ha meg sűrűbbre max. egy kicsit többet hízik. De azért rendszert ne csinálj belőle!
2009. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok már sírásnak eredtem demost 1 kicsit megnyugtattatok
2009. okt. 13. 16:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi baj. :) Jobb, mintha hígabban adtad volna!

Nem volt keményebb a kakija tőle?

2009. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincsen semmi baj de ha visszaveszed az adagot és éhes lesz akkro tudd hogy emiatt van.

Meg arra figyelj hogy a széklete sűrűbb lehet,esetleg lehet hoyg nehezebben fog kakilni.

2009. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem baj nekem azt mondta a védönö ha egy kanállal kevesebbet teszek bele akkor nem hizik annyira, ha 1el többet akkor jobban hizik!!

Én a 180 ml-hez 5 kanállal adok neki mert az én kisfiam kicsit többet hizott!!

5 hónapos és 7,5 kg és 68 cm:)!

2009. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi gond!

Én orvosi tanácsra 20 mili vízhez teszek egy kanállal, mert nem hízott a lányom.

2009. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, jobban hízik tőle, viszont lehet, hogy szomjasabb lesz! Adsz neki vizet vagy teát? A tápszer mellé kell neki az is!
2009. okt. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!