Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a 4 hónapos babátok...

Milyen a 4 hónapos babátok egy napja?

Figyelt kérdés

Hányszor eszik, alszik, van-e már napirendje, éjjel felkel-e, és hasonlók.


Azért kérdezem, mert nálunk 3 napja káosz van, nem alszik, alig eszik, ordít, a tejem meg sokkal kevesebb, mint volt.


Nálatok is előfordult mostanában ilyen? MI okozhatja? Fogzás? Front? Mensim nem hiszem, hogy okozná, eddig kettőn túl vagyunk és semmi gond nem volt, és most is az utolsó napok alatt jöttek elő a gondok.


2009. okt. 13. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


A kisfiam 24-én lesz 5 hónapos. A napja általában így néz ki:

Olyan 7 körül kel, szopizik, tisztába rakom, eszek én is (addig ott ül mellettem)

kb 9 körül alszik egy órát

10-kor eszik

játszik

sétálunk kb egy órát, ha jó az idő

alszik olyan 12 körül egy órát vagy felet

utána amikor felébred játszik

14-kor eszik

kaja után alszik 2-3 órát

amikor felébred játszunk

18-kor eszik

utána sétálunk kb fél 8-ig

8-kor fürdés, vacsora és kb 21 körül alszik reggelig

2009. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is négy hónapos, kb 3 hete már nem szopik, elválasztotta magát. Szerintem előtte swem evett annyit amennyire szükslge lett volna, mert amióta tápszert kap, és pontosan tudom, hogy mennyit, sokkal kiszámíhatóbb minden. azaz csak volt, mert 3 napja itt a világvége, jön a foga + ez a szörnyű időjárás hozzá...Nagyon nyűgös.

Amúgy kb az a napirendje mint a fenti babának, csak ő még 6 körül is alszik egy kicsit.

2009. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A lányomnak eddig kb. ilyen volt egy napja:

5-6 körül reggeli

visszaalvás 9-ig

9-10 körül szopi megint

játék, boltba menés,

13-14 körül szopi

alvás, közben séta

16-18 között szopi

játék, és hasonlók, esetleg némi ordítással színezve, amíg én a konyhában ténykedek

19:30 fürdés

utána játék és csikizős parti, evés, alvás.

hajnal 2-3 körül szopi.


Tegnapelőtt ehhez képest óránként evett, tegnap már kétóránként, ma már alakul vissza a megszokott rend.

Nem tudom, mitől volt ez a káosz, de örülök, hogy vége...


Köszönöm a válaszokat.

2009. okt. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!