Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztétek azt a baba születése...

Éreztétek azt a baba születése után, hogy már nem is annyira vagytok oda a férjetekért?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes voltam de most el vagyok vele, és nem hiányzik akkor se amikor csak késő este jön haza. remélem nem szeretek ki belőle!de most nem hiányzik a közeledése sem.
2009. okt. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, Én is ugyanígy érzek, sajnos. Előtte nagyon szerelmes voltam belé, de mióta megszületett a kisfiam nem érzem. Engem is aggaszt, de azt mondják az okosok, hogy ez ilyenkor természetes. Elég nekünk a babát szeretni, róla gondoskodni 24 órán át stb.

Azért remélem majd visszaáll a normális érzésem a férjem iránt is:-) Sajnálom szegényt, hogy teljesen elhanyagolom... De nem tudom másképp csinálni.

2009. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nagyon szeretem a férjemet, tervezett babánk pár hete született, a férjem végig járt velem a vizsgálatokra és a szülést is együtt csináltuk végig. Sokat segít most is a baba körül, de nekem most állandóan a baba körül forog az eszem, és kevésbé "érdekel" a férjem. De tudom, ez csak átmeneti, és gondolom normális hogy ilyenkor az anya a babáját teszi minden elé. Viszont a férjemnek még mindíg ugyanúgy szüksége van rám,a közelségemre, törődésemre, még akkor is ha tudja hogy most a baba leveszi minen erőm, és csak kevés jut neki most belőlem. Önzőség azt elvárni, hogy most ő álljon félre, aztán majd szólsz ha újra kell...Képzeld el ha téged "dobnának félre" a baba miatt... Éppen ezért vigyázz, mert ha most nem foglalkozol vele, akkor később amikor a baba picit nagyobb lesz, és a te érdeklődésed és "szerelmed" is kezd viszatérni, lehet már hiába akarsz a férjeddel lenni...

Jó babázást, és boldogságot nektek

2009. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez igaz, és sokszor lelkiismeret furdalásom van miatta, mert meg is jegyezte, hogy csak a baba körül forog a fejem. nem akarom hanyagolni, de nehéz a színlelés. nektek is jó babázást! (nekünk is tervezett nagyon várt baba volt, és mindig mellettem volt.)
2009. okt. 13. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már 7 hónapos a lányom, de szülés után 2 hónapig így éreztem ahogy Te. Gondolom kell egy kis idő a szervezetnek hogy helyre álljon. Nálunk magától rendeződött a helyzet, illetve volt hogy megembereltem magam és vele is foglalkoztam /mind testileg mind lelkileg/ éppen azért hogy ne hidegüljünk el egymástól. Szerintem sokan így vannak ezzel, türelmesek ők dehát mégiscsak férfiak.
2009. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem pont ellenkezőleg.nagyon szerelmesek lettünk.teljes lett az életünk.én már a kezdetekkor figyeltem,hogy nem csak anya vagyok hanem feleség is,imádom a babám és férjem is.és mivel egyre nagyobb a baba,már látom,hogy milyen jó apa,igy mégjobban tisztelem is.együtt csinálunk a baba körül mindent,mondjuk északa csak én kelek fel,de ez legyen a legkevesebb.Nemtudom veled mi lehet.és sajnálom is,mert nem fog johóz vezetni.gondolkozz el rajta,hogy mit szerettél meg benne,és mit szeretsz rajta most.én elolvadok ha látom hancúrozni őket,te nem?
2009. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az általános az előbbieké, aki utolsónak írt az a ritka...nekünk 5 hós a babánk és kb. 1 hónapja szállt fel nekem a köd. Hogy jééé feleség is vagyok. És végre ki tudok kapcsolni ha kettesben vagyunk és nem csak a Törpin jár az eszem. Ez természetes, minden rendeződni fog, ne aggódj!
2009. okt. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!