Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek vagy ne vegyek borostyá...

Vegyek vagy ne vegyek borostyánnyakláncot?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 4.fog bújt ki minden probléma nélkül. Azt nem tudom megmondani, hogy a nyaklánc segített-e, de én le nem veszem a nyakából, hogy megtudjam.
2009. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk sem voltak különöüsebb gondok a fogával, az elsőnél még nem volt láncunk. Nagyon szereti.

6 foga van, 13 hónapos

2009. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kislányom, jelenleg 5 foga van. 6 hónapos korától viseli a láncot, 8,5 hósan bújt ki egyszerre al első 2,iszonyatos szenvedések mellett. 9,5 hósan ismét egyszerre bújt ki a 3., 4. fogacska, ugyancsak borzasztó szenvedések árán. 10,5 hósan csak 1 fogacska bújt ki, de 2 hétig virrasztottunk vele, éjjel-nappal kínlódtunk.

A láncot soha nem vettem le a nyakából, mindig a bőrével érintkezik és tuti, hogy nem hamisítvány. Nekünk mégsem vált be:(

2009. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!