Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor ilyen szeles idő van...

Amikor ilyen szeles idő van mentek sétálni a babátokkal?

Figyelt kérdés
Én nem nagyon merek menni vele mert amúgy is nyügi ha szeles idő van + félek h valamit felkap a szél vagy csak homokot fúj a szemébe.
2009. okt. 13. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi sem megyünk ki ilyen szeles idöben. szia
2009. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Nem, csak ha nagyon muszáj. Amikor napokig fúl a szél rövid időre leviszem, jól bebugyolálva.

2009. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Isten ments,legalábbis itt orkán erejű a szél,fák dőltek az útra Fehérváron,mi maradunk! Ha nagyon nyügi ,öltöztesd fel nyisd rá az ablakot,beszokott jönni nálunk ez is ha nincs más! :)
2009. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi kicsink 14 hónapos és már nagyon nem lehetett vele bírni ezért kénytelen voltam vele kimenni egy kicsit az udvarra(persze úgy, hogy ráadtam egy kezeslábas overált ami bélelt is. Hát nagyon élvezte a kint létet igaz csak 15-20 percet ha kint voltunk. De így is több mint a semmi.
2009. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ilyenkor csak a teraszra viszem ki, de nem maradtunk kint csak 3/4 órát, mert már fáztunk. 7 hónapos.
2009. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia. most hallottam a tv-ben a budapesti tűzoltó parancsnok mondta, hogy ebben a szélben csak az menjen iakinek nagyon muszáj. mondjuk aműgy sem vittem volna ki a fiűkat
2009. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, voltunk közértben (7 hónapossal), postán és nemsokára menni kell a fiamért a suliba.

Majd úszásra vinni.

Fúj a szél, régebben is fújt de még fog fújni szerintem tavaszig párszor.

Ez van, a muszáj nagy úr.

2009. okt. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!