Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babára nem túlzás...

3hónapos babára nem túlzás ilyen időben a bundazsákot ráadni? Holnap dokihoz kell mennünk és nem tudom hogy öltöztessem? Alá mit adjak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Réteges öltözködés.A bundi alá kis pulcsi kisnadrág,az alá kisbady kis zokni.Sapi a buksira és kész.Ha bementek leveszed a zsákot,biztos nem lesz semmi baj.
2009. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kint meg olyan nagyon hideg, ma pl csak a szel fuj, ha jol latom innen az ablakbol. Mindenesetre retegesen oltoztesd, ha ugy erzed melege van akkor le tudj venni rola vmit. Az en kisfiam 8 hos, en egy hosszu ujju bodyt adok alulra, majd egy hosszu ujju vekonyabb pulovert, ra egy kis kardigant es arra adok kabatot. Alul meg harisnya, ra nadrag, meg kis cipocske vagy dupla zokni, attol fugg mennyire van hideg. Sapka termeszetesen ilyen szelben. Es legyen nalad takaro is.
2009. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 és fél hónapos a kislányom, nekünk ma kellett dokihoz menni. Nincs messze az orvosi rendelő, de én beletettem a babakocsiba a bundazsákot. Alatta viszont nem öltöztettem annyira rétegesen.
2009. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!