Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet anorákot venni?

Hol lehet anorákot venni?

Figyelt kérdés
Járni tudó gyerekről van szó, 86-os méret.Kantáros gatyával és dzsekivel. A Brendonban állati drága, múlt héten még nem láttam máshol.
2009. okt. 13. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell feltétlenül új, nézz szét a teszveszen, vaterán, tök jó állapotúakat (szinte újakat) tudsz venni babaruhából, én csak ott vásárolok, üzletben nem is győzném... 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Brandon, H&M, C&A, ha szerencséd van, de nem akarlak elkeseríteni, de sehol sem olcsó...
2009. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit légy türelemmel, ne ess abba a hibába, mint én amikor pici volt a lányom és bejött a rossz idő, de még sehol nem lehetett kapni, csak a Brendonba. Meg is vettem 10000-ért, nehogy megfagyjon a gyerek és 1 hét múlva már mindenhol árulták sokkal olcsóbban. Egyébként a Tescóban én mintha már láttam volna, esetleg Kínaiban. Én tavaly piacon vettem a lányomnak, talán 3500-ért és még idén is jó lesz.
2009. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok: vigyázz, mert a nagyon olcsók nem vízhatlanok, és tíz perc szánkó után mehettek haza, mert átázik, mindenképp olyat vegyél, amelynél garanciát vállanak, hogy vízhatlan...
2009. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baby Outlet-ben szerintem már vannak, Bp. Soroksári úton találod, minden nap nyitva van.

Honlapjuk is van, (www.babyoutlet.hu)itt meg tudod nézni a kínálatukat. Elég sok minden van, szerintem nagyon jó áron, pl. Brandon-os rucik fél/negyed áron. Én bébi anorákot néztem ki a leendő babámnak:-)

2009. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Brendonban 2-őt találtam, ami jó rá és vízhatlan, de 26ezer ft, azt hittem szívrohamot kapok, de akkor nem kapkodom el, ezek szerint érdemes szétnézni!

2009. okt. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!