Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nagy szélben kiviszitek...

Ilyen nagy szélben kiviszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
talán egy kicsit,jól beöltözve,de nemszívesen,mert most voltunk megfázva,de péntekig tart a szél,addig meg nem tarthatom bent.9 hónapos.
2009. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia.biztos, hogy nem, de még a nagyobbat sem fogom kiengedni. talán délután enyhül egy kicsit.

egy 2és fél éves és egy 3hós kisfiű anyukája

2009. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
itt 100 km/órás orkán van, még egyedül se mernék kimenni, mert lecsapja a fejem egy letörő faág :) amúgy normális szélben picinek úgy vittem ki, hogy esővédőt tettem a babakocsira, így nem ment be neki a nagy szél. Nem azért mert megfázik, hiszen felöltözteted, hanem nem kap levegőt. Mármint biztos érted, mikor az ember arcába tép a szél, nagyon kellemetlen, alig tud levegőt venni. Ha csak kicsit fúj, akkor persze nem kell ilyen védelem :)
2009. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem. Ma nem megyünk sehova.

Már a látványtól is ráz a hideg! Ennél még a tél is jobb!

2009. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem sincs kedvem összefagyni, és Őt sem teszem ki ugyanennek.
2009. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Náthás a babám..nem merem kivinni,most kezd gyógyulni...meg még el kell futnom valami télikabit venni,mert nem készültünk ilyen hidegre...itthon fogunk szórakozni,max.kicsit kiviszem az erkélyre....
2009. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mi elmegyünk a boltba, mert vásárolni kell:)

de overálban és téli sapiban. 17 hónapos kisfiam van.

2009. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kiviszem majd a teraszra. Van felettünk tető, és picit szélvédett. Az ölemben lesz, majd megnézzük a fákat, bokrokat, de csak távolról. Így szoktam, kb. egy 30-40 percet bírom így tartani, addig le is köti, hogy beszélek mindenféléről, aztán jövünk befelé. EZt délután is megismételjük, így talán lesz egy órácska a levegőn. Most 8 hónapos.
2009. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekorvoshoz kell mennem tanácsadásra, de autóval megyünk, mert nagyon brutális a szél. Ráadásul most jön a foga nem szeretném, hogy bármit is elkapjon.
2009. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont most akartam feltenni ugyanezt a kérdést :-) Én is erősen gondolkodom rajta, de nemhiszem hogy kimegyünk ma.
2009. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!