Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fehérítitek a ruhákat?

Mivel fehérítitek a ruhákat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:

Az evéshez használt textil pelusokat szoktam beáztatni, de a Cloroxtól besárgultak...

Melyik fajta domestos jó?

2009. okt. 12. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
én kifőzőm, és a Perwoll fehér mosószert használok, nagyon bevált. ha kifőzöd nem kell annyi kémia, és ugyanolyan steril lesz, pláne ha vasalod. minden klórtartalmú szer sárgít és roncsolja az anyagot, és a gyereknek sem tesz feltétlenül jót. a foltokra a vanish rózsaszín folteltávolítót teszem, de csak a foltokat áztatom be és úgy teszem mosásba a fehérítő mosószerrel, patyolat fehér és steril.
2009. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Vanish semmi foltot nem hoz ki, sőt, hülye voltam kevertem mosóporral úgy áztattam a ruhát és kék lett a fehér body!! Aztán 2 mosás után eltűnt róla minden.

Borzasztóan utálom a foltokat.


A Domestos fehérítőnek ugyanaz az összetétele, mint bármelyik más sima Domestosnak.

2009. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a mosás előtti éjszaka beáztatom Vanishbe a mosandó foltos ruhát. Mosás előtt még átkenem Vanish szappannal. A fehéreket mosó szódával mosom, adok hozzá Vanish fehér adalékot. Eddig mindig kiszedte a foltokat, még az etető előkékből is!
2009. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a fehéret biopon áztatóba és cloroxba áztatom, és utána mosom. Szép fehér minden. De volt, hogy domestos fehérítőt használtam, az is jó volt...

Sajna a gyümifoltokra már nem elég egyik sem...

16 hós lányos anya

2009. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az Ökonet-es folyékony szappant használom. Nincs benne semmi vegyszer, és gyönyörűen kiszedi a foltokat. Ha már ez sem segít, akkor fogom a foltos ruhákat és elviszem a tisztítóba, ahol 450 Ft-ért tisztítják kilóját. 9,5 hónapos baba anyukája
2009. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 8hónapos a kisebbik fiam és mindent paradicsommal eszik...A domestos nem vált be,mert a színes ruhákat "batikolta", és a folt pedig maradt. Mostanában nem áztatok,2naponta mosom a ruháit és a mosógépbe tartályába nyomok flóraszeptet,mig a máik tárolóba mosóport mossa bele a mosógép éppen.(arielt) így tiszák és nem fakulnak ki a ruhácskái!
2009. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!