Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött lakcím kártyája?!

Újszülött lakcím kártyája?!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeptember 26.-án megszültem az én kicsi Benjáminom.Postai úton kiküldték a pici anyakönyvi kivonatát és lakcímkártyát.Csak egy a "bibi",a lakcímkártyán nincs cím!!!Megtudná nekem mondani valaki,hogy miért nincs?Holott az adataimat elkérték a kórházban..Mi ilyenkor a teendő??..Valójában a lakcímkártya,mint a neve is azt sugallja,nem a címről szól??
2009. okt. 12. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Az akkor nem jó kártya. A "valódi" lakcímkártyán fel van tüntetve a lakóhely is. A korrekt neve: Lakcímet igazoló Hatósági Igazolvány. Azonnal vedd fel a kapcsolatot a területileg illetékes szerv-vel, aki kiküldte a kártyát! ( Okmányiroda ) Gratulálok a kis Benjaminodhoz ! :)

2009. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szívesen, máskor is.
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Felvettem a kapcsolatot velük.A hölgy a telefonban is meglepődött,hogy lakcím nélküli lakcímkártya??Elméletileg ma kapok választ,hogy mi történt...
2009. okt. 13. 06:09
 4/4 anonim ***** válasza:
:) Remélem, másodszorra nem cím nélkülit küldenek. De nézd át akkor jól. Nekünk az egyik kártyára a gyerek születési dátuma került fel rosszul.
2009. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!