Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hós kislánynak milyen...

18 hós kislánynak milyen játékot/foglalkozást ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig naponta 3-4 órát kint voltunk a szabadban a kislányommal. De most, hogy bejött a rossz idő nehéz lefoglalnom őt egész nap, mert ki szeretne menni. Már ma délelőtt "kilőttem" az összes játékot: formabedobó, toronyépítés, rajzolás, táncolás, könyvolvasás, bábozás...stb. Milyen egyéb játékokat lehet játszani 18 hós babával? Pl.: gyurmázni mikortól lehet?

Van valami jó ötletetek? Szívesen veszek bármit... :-)


2009. okt. 12. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet gyúrmázni már, v rajzolni:)

v segíthet a házimunkában.

mi hintázni fogunk du és mesekönyvet nézegetni asszem. meg várat építeni talán. v nem tudom.. ma tök nehéz lekötni...

2009. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

az én lányom is 18 hónapos lesz 30-án. Mi is sokat voltunk a szabadban, és Ő is reggel az ébredés után már menni akarna ki, de ma elég "ramaty" az idő:(

Mi is rajzolunk, építünk, babázunk, vonatozunk, zenét hallgatunk,mesélünk, ma "segített" a konyhában is, kihordta az összes krumplit a spájzból:)van egy sátor a nappaliban ott szoktunk bújócskázni, hinta van bent a nappaliban abban is nagyon szeret lenni, a fényképeket imádja nézegetni. Ha hazajön a nővére az iskolából(13 éves) akkor indul a "hadd el hadd", táncolnak a táncszőnyegen, bújócskáznak, tornáznak, bohóckodik neki a nagy, imádják egymást:):)és ilyenkor már egy nagy és hangos olasz családra emlékeztetünk:):):)

a gyurmát mi is próbáltuk, de inkább enni akarta, mint gyúrni, ezért azt még hanyagolom egy kicsit:)

Boldog babázást:):)

2009. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!