Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott már valaki 3 héttel 4...

Adott már valaki 3 héttel 4 hónapos kora előtt a babájának Sinlacot?

Figyelt kérdés
Szeretnék neki a tápszer helyett valamit adni, mert már 7 kg, és attól félek a tápszertől túl gyorsan hízik.
2009. okt. 12. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan 5 hónapos kora előtt adtam először neki, de nagyon bevált. Jobban jólakik tőle, azt tapasztalom.Szerintem ha elfogadja, akkor nyugodtan add!

2009. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, szerinted ez kevésbé lenne hízlaló neki? Lehet hígíbbrí készíteni, és cumisüvegből adni? Persze nemcsak a pont 3 héttel korábban adók érdekelnek, hanem mindenki aki kipróbálta az ajánlott 4 hónap előtt.
2009. okt. 12. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapos korában adtam neki először sinlacot, a doktornéni írta fel. Semmi gond nem volt imádta és még mindig:-)
2009. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, ettől is nagyon fog hízni
2009. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a sinlacot kifejezetten nehezen hízó babáknak adják... szóval maradj a tápszernél.
2009. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lehet cumisüvegből is, én igy adom. Csak akkor ugye azt kell figyelembe venni, hogy mennyi kanállal teszel bele,és mennyire hígítod fel. Egyébként rosszul tudja a 2. , ettől nem fog annyira hízni. Szentjánoskenyér mag összeőrölve + rizsalap van benne. Mindkettő tömíti a hasit, de nem annyira hizlal.
2009. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jajj....:(
2009. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jajj, v nem jajj, mindenki tisztában van vele szerintem, h miből készül, illetve azzal is, h hízlal.

jobban mint a tejpép. a fiam pl. 1 éves kora után kapott először és 3 hónap alatt majdnem 2 kilót hízott tőle...

2009. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bibibi, nekünk meg azért írta fel a doktornéni, mert túl gyorsan hízott a tápitól, és azt mondta, hogy ez gyorsabban eltelíti.Mert egyébként jó lett volna a tápi is. Bibibi. És idézem ".....a megelőzés és a kezelés leghatékonyabb módja a panaszokat okozó táplálék, vagy táplálék -összetevő étrendből történő kiiktatása.Az így hiányzó TEJ, szója, BÚZA, vagy tojásfehérjét más fehérjeforrásokkal kell helyettesíteni. A Sinlac erre a célra kifejlesztett tej, szója , búza és tojásmentes pép" . Avagy ezt elsősorban allergiára hajlamos babáknak fejlesztették ki, de emellett olyan TÁPanyagokat tartalmaz, amikből nem(csak) zsír lesz, hanem értékesen fel tudja dolgozni a baba-szervezet.
2009. okt. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de ha valaki ezt adja egy nap 6szor a babájának, akkor valószínű úgy járhat, mint bármi mással, ami töményebb tápanyag: ízni fog tőle. Ezért kell max. 1-2 alkalommal adni, illetve mehet bele egy kis turmixolt-alma is.
2009. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!