Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 7-8 hetes babátok?

Mennyit alszik 7-8 hetes babátok?

Figyelt kérdés
nappal, éjszaka, éjszaka hányszor eszik?
2009. okt. 12. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Enyém 6x eszik,most kezdtünk rá állni arra hogy eszünk reggel fél7-kor vagy fél 8-kor,aztán fél 11 ,fél 2,fél 5, fél 8 és fél 11. éjszaka nem kel fel ha nagyritkán mégis akkor az 2-3 körül van,szopizik álmában,de alszik tovább,ez mostanában nem fordul elő. Szóval fél 7-től vagy fél 8-tól alszik negyed 11.ig.megkajcsizk aztán ébren van fél 12-12ig kb,aztán alszik fél2-ig. fél 2 és fél 5 között is alszik egy órácskát,de ez változó mikor.aztán 6-tól már nyüglődés van.7kor fürcsi,vacsi,alszik kb 30 percet,aztán nyűgösködünk fél 11-ig,utána meg alszik reggelig. Te babád?
2009. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sya az én kisfiammár 5 és fél hós de 7 hetes korátol végig aludta az éjszakát anyatejes volt és most is az nappal rendre felkelt 3 4 óránkéntközte szinte minidig aludt nappal csak addig vlt ébren még evett megtalán után 10-15perceket....
2009. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia első válaszoló! Oké, akkor megnyugodtam, én picimnek majdnem ugyanilyen az alvása. Csak mi még legtöbbször felkelünk hajnal 2-3között is szopizni, félálomban (mindketten :o) - ) , de már volt, hogy átaludta párszor az éjszakát. Ez az esti nyüszi nálunk is megvan. A fürdéssel tudjuk húzni az időt kicsit... azt nagyon szereti. Fürdés után már fáradt, de hiába alszik el, mindig felébred egy fél órára rá, aztán 10-11 ig folytatódi a nyüszi.

Azon aggódtam, hogy talán éhes, mert szopizni akar többször is ebben az időszakban, de nem eszik sokat szerintem (nem mérem mennyit, lehet, hogy kellene), én azt gondolom, hogy csak megnyugtatja. Napközben gyönyörűen alszik magától, este már talán túl fáradt hozzá.

2009. okt. 12. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok! Én mérem,azért sem tudom hogy miért balhézik este 8 és 11 között. álltalában 80 és 130 gramm között eszik. én azon aggódom hogy nincs meg a súlyához számító adag.szóval ahány kiló,szorozva 150 és osztva annyival ahányszor eszik.én így 700 gramm között számolom ,de nekünk ez nincs meg. kb max 500 gramm szokott meglenni,bár 15-30 dekát hízik hetente.most 13 dekát hízott.
2009. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk max. 2 órát bír (ha bír) egyhuzamban fent lenni. Aztán alvás van. Mikor éhes kel és alszik nagyokat. Főleg esős, borult időben meg hajjajjajjaj! :)
2009. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én direkt nem mérem, és rájöttem, hogy nem éhes, mert mikor éhes, akkor nagyon erősen sír, teljesen kizár minden külső ingert, és csak "kiabál", és ha cicire teszem, akkor pedig nagyon gyorsan kezd el enni. Este pedig csak úgy ímmel-ámmal eszik. Szóval szerintem nem éhes, bár határozottan kevesebbet eszik este. Hízás nálunk is így ennyi kb. 150-300g per hét. Ma hajnalban ki is "hányta" a tejcit, jó nagy bukás volt a reggeli szopizásnál, máskor is előfordult már. Az nem tudom mitől van, de utána, mint aki most éhezett meg, felébred teljesen és újra evett.
2009. okt. 15. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!