Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy kislányom...

Mit tegyek, hogy kislányom éjszaka ne csak rajtam aludjon?

Figyelt kérdés
Jönnek a fogai, éjfélig nincs is gond, alszik az ágyában. Aztán ha felsír kiveszem, hogy megnyugodjon, leülök vele és úgy visszaalszik, de ha ezután betenném az ágyába szonnal frlébred és sír. Így szinte az egész éjszakát a székben töltöm vele, persze én is elalszom, de ez így nagyon nincs rendben.
2009. okt. 12. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ne hagyd, hogy elaludjon az öledben.

Vedd ki és utána tedd vissza.

(ha úgy érzed, hogy ki kell, bár én megpróbálnám nem kivenni, várni pár percig, hogy tényleg felébredt-e vagy visszaalszik magától és utána csak masszírozni és beszélni hozzá) .

2009. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez megy...

Beteszem az ágyba, felkel, sír.

Megoldás (nálunk ezek jöttek be):

Velem alszik, mert így csak éhségre ébred és nem sír. Egy szobában vagyunk, apa hajnalban kel, jó ha tud aludni kicsit.

Ha meg nyűgös és mégis felsír, akkor fektemben a hasamra teszem hason őt is és elaltatom.

Persze be vagyunk takarózva. Aztán vagy legörgetem a hasamról később, vagy így ébredünk reggel. Jobb, mint a székben...

2009. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nálunk is pontosan ugyan ez a helyzet, mi már lassan egy hónapja ezzel szenvedünk, mert nagyon lassan, nehezen jönnek a fogai. Én mindig felveszem, és a hasamra fektetem, és úgy alszunk. aztán ha úgy látom, legörgetem magam mellé és így próbálunk aludni hármasban az ágyon a férjemmel. Nem szeretem, hogy mellettünk alszik, mert félek, hogy ráfekszünk, meg egyébként is van neki szép szobája, ágyikója, de úgy gondolom hogy ez az időszak is el fog múlni egyszer. Ha hagynám sírni az ágyacskájában, biztos egy idő után elaludna, de nem nyugodna meg, nem érezné a törődést. Ki vagyunk facsarva mi is... Ez az időszak is el fog múlni! Kitartás!

9 hós anyukája

2009. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd magatok közé, amíg a foga ki nem jön.

Nem fog hozzászokni, de most szüksége van az anyukája közelségére.

Nálunk is ez volt, de mióta áttörte a foga az ínyét, azóta megnyugodott, és már újra a kiságyban alszik, mint előtte.

Szegénykék úgy tudnak szenvedni, de ha ott vagy mellette, és hozzád bújhat, akkor az biztonságot ad neki, és megnyugszik, így talán te is tudsz aludni pár órát.

2009. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!
2009. okt. 13. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!