Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell újszülött...

Mikortól kell újszülött babámat az ágyában alatatni ahhoz, hogy ne alakuljon ki hozzászokás?

Figyelt kérdés
Most még többször előfordul, hogy velem alszik éjszaka az ágyban. Most 3 hetes. El szeretném kerülni, hogy teljes függőség alakuljon ki. Mikortól altassam külön?
2009. okt. 12. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Első naptól. Az enyémek is első naptól aludtak külön szobában, külön ágyban.

Mindenesetre minél hamarabb próbáld meg.

2009. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minél előbb, mert később csak nehezebb lesz.

Mi egy szobában alszunk a picivel, de az elején elkapattuk, hogy gyakran altattuk a mi ágyunkban. Na aztán vért izzadtam, mire a fél órákat-órákat üvöltő gyereket visszaszoktattam a kiságyba. (Talán volt egy hét is, mire én nyertem.)

2009. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen tettem a szobájába addig velem aludt. Azért tettem át akkor mert azt vettem észre, hogy egyre "tudatosabb", és úgy gondoltam, hogy talán most van az utolsó alkalmak egyike amikor még gond nélkül elalszik máshol is. És szerintem jól tettem. Azóta is egyedül alszik bár többször kel éjjel sajnos. De nem emiatt, ő mindig kelős volt. :p
2009. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!