Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazó ágyba beletehetem a...

Utazó ágyba beletehetem a légzésfigyelő padot?

Figyelt kérdés

15hós a babám,de még mindig féltem.Mikor pici volt sokat riasztott a készülék aminek meg is volt az oka-nem beállítási.Egyik hajnalban is arra riadtam fel,hogy mellettem nem vett levegőt a kicsi ,meg kellett rázzam,mert annyira mélyen aludt,hogy újra halljam a lélegzetét és mozogjon a kis mellkasa.

Itthon annyira rosszul aludt a saját szobájába,hogy átköltöztettük egy másikba, de ott az utazó ágyban alszik.Azt nagyon szereti,valamiért.De jó lenne ha még mindig alatta lehetne a légzésfigyelő csak annak nem annyira merev az alja mint a rendes kiságynak.alá tehetem a padot,nem fog elromlani vagy tévesen riasztgatni...lehet egyáltalán ilyet csinálni??


2009. okt. 11. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szegény babó...de miért lehet ez? kivizsgáltattátok?? amúgy beteheted, amikor nyaraltunk én is alátettem és tökéletesen működött!
2009. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan, mi is szoktuk használni benne, azért próbáljátok letesztelni, mi úgy szoktuk, hogy betesszük, bekapcsoljuk és a lepedőtt épphogy megérintjük, ha jelzi a mozgást akkor jó nálunk (angelcare). minden jót!
2009. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én egy paplant rakok be neki 3felé hajtva arra megy egy babatakaró ezen alszik,de ezen simán kell,hogy érzékelje angelcare ez is-301es azt hiszem..az a világos kékes...

Nem vizsgáltattuk ki,mert akiket kérdezgettem mindenki azt mondja az ő babája is el alszik ennyire mélyen ..,hogy alig lehet észre venni,hogy mozog a mellkasa,csak én azért félek,mert mikor megszületett sokat bejelzett amikor visszafogyott-legyengült.És már szinte paráztam minden riasztáskor ami kb 2.5hónap után múlt el.

2009. okt. 11. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig beletettük az utazóágyba is, mert kislányomnál is kb. 6 hetes koráig sokszor riaszott. Bár, Én soha nem jártam úgy, hogy meg kellett rázni, vagy felébreszteni, mert mikor jelzett a készülék, mire odaértem (külön szobában aludt mindig is), csak azt láttam, hogy édesen szuszog, alszik. De azért, biztos, ami biztos. Teljesen jól működik az utazóágyban is, sosem volt vele problémánk. Szerencsére, 6 hetes kora óta egyszer sem jelzett, ettől függetlenül Én a mai napig használom (manóm 8 hónapos most). Én is nyugodtabban alszom.
2009. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!