Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig altatjatok a babatokat?...

Mindig altatjatok a babatokat? Vagy van, hogy csak le teszitek, mig nezelodik, es ugy alszik el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket csak letettem az első naptól kezdve. Délután sokszor volt, hogy eljátszottak, nézelődtek még egy darabig, aztán aludtak.
2009. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kislányom mindig így alszik el. 8 hónapos most.
2009. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napközben mellé fekszem és 5 perc múlva alszik,egyébként nem.Este meg magától a kiságyban,néha simán néha nyűglődve,ilyenkor ide-oda fordul.Ott ülök amíg elalszik.
2009. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én többnyire altatom,általában a babakocsiban tologatom a lakásban:(! Ritka hogy magától alszik el!Főleg mert tápszeres és nem tud elaludni cicin! Van hogy énekelni kell neki vagy a karomban alszik el! De mindig simizni kell altatás közben:)!9 hetes a baba
2009. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk a hét elején kezdett el "magától" elaludni. Addíg mindíg ringatva,sétálva,vagy hintaszéken hintázva aludt el a kezemben,és ha bemerészeltem tenni az ágyába,akkor hopp...szem kinyit...és nagy szemekkel körbe nézett,hogy hol is van,majd mikor látta,hogy nem a kezemben,hanem a kiságyban van,na akkor egyből elkezdett sírni,hogy azonnal vegyem vissza a kezembe,és ringassam a kis fenekét továbbra is... :) Aztán egyik este,mikor már nagyon álmos voltam,és azt mondtam,hogy na jó...,én már nem bírom őt cipelni,mert állva elalszom,akkor az ágyra feküdtünk,és elkezdett cumizni,majd ki-kiköpte,én meg mindíg jól visszaraktam neki,ha kiköpte,majd egy picit "magyarázott" /nem sírt/,hogy ő milyen álmos,de nem keltünk fel,csak folytattuk tovább a "cumiharcot",aztán valahogy elaludt ő is,meg én is.. :) Szóval mi azóta így alszunk el esténként,és éjjel. Napközben meg a játszószőnyegén,vagy a hintájában alszik el,persze a cumijával való harc után. :) Na de legalább nem szakad le azóta a hátam.. :) Nagyon büszke vagyok rá,hogy ilyen kis ügyeske..:) Nem gondoltam volna,hogy így hirtelen hipp-hopp megváltozik minden.. Aztán lehet,hogy ez a csoda is csak pár hétig fog tartani,de addíg legalább egy picit engem is hagyott pihenni.. :)


Na de megyek,mert ébredezik a kicsi,és tuti,hogy egyből enni szeretne.. :)

Mindenkinek további jó babázást kívánok! :)

Üdv., Egy 2 hónapos és 1 hetes csodaszép babuci anyukája:)

2009. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eleinte altattuk, de amint találta az ujját (5 hónaposan), azóta nem kell. Csak evés után lerakom azonnal cumikázik és fél perc múlva alszik is. Máskor egyáltalán nem szopja az ujját csak elalváshoz. Úgy örülök neki! 11 hónapos a lányom
2009. okt. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!