Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem mesefigurás falimatricákat...

Nem mesefigurás falimatricákat hol vehetnék viszonylag olcsón, kislányom szobájába?

Figyelt kérdés
Állatok, virágok, fa, házikó, stb. ilyenekre gondoltam. És nem teszvesz, vaterán.
2009. okt. 11. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress rá úgy,hogy "faltetoválás" vagy "falmatrica",egy csomó ilyen oldalt meg tudsz nézegetni,neten is lehet rendelni,színben,méretben,formában nagy a választék.

Mi is vettünk,2 alatt bármit elkészítenek,ha egyedit szeretnél,akkor is.

2009. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én pl. készítek ilyeneket dekorgumiból, persze mesefigurákat is, meg virágokat, felhőket, stb. A teszveszen árulom is, bár ugye írtad, hogy nem akarsz teszveszen, de ha írsz privit, tudunk beszélni, vagy ha jó a kézügyességed, te is tudsz csinálni, csak menj el egy hobbiboltba alapanyagokért.
2009. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.mesedekor.hu


Én innen rendeltem igaz ez nem matrica de gyönyörű a szobája és imádja a kislányunk az összes figurát.

2009. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, én a bababutorbolt.hu címen néztem ki, és végül a boltjukban vettem meg Pesten a Farm komplett falimatrica szettet. Az igaz, hogy nem olcsó, de szerintem nagyon megéri az árát. Egyrészt azért, mert 72 matrica van benne,(köztük 90 cm magas is) nagyon szépek, az egész szobát ki tudtam dekorálni vele. Másrészt ami nagy előnye, hogy statikusan ragad, tehát nem szedi le a festéket a falról, bármikor leszedhető és újra átragasztható máshova, gyakorlatilag örök életű. A lányom imádja, most 15 hós, mindig körbejárjuk a szobát, kérdezem, hogy hol a boci, a lovacska stb., rámutat. Örülök hogy ezt vettem meg, nézd meg te is az oldalt, van többféle mintában pl. safari, virágoskert, tenger, stb.
2009. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Igazából én is keresgéltem már a neten, de nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Az a farmos, az már közelít az elképzelésemhez, de a pénztárcánkhoz nagyon nem :( Ráadásul csak a kiságy fölé kellene dekoráció, mert az egész szoba elég kicsi, és alig van szabad falfelület. Férjem is bátorít, hogy csináljam én....végülis még rajzszakkörre is jártam :) Azt hiszem, megpróbálom.
2009. okt. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!