Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy 8-9 hónapos gyerek...

Baj ha egy 8-9 hónapos gyerek már azt eszi amit mi felnőttek?

Figyelt kérdés
Reggel és este tápszert kap, 10órai az gyümölcs,de az ebéd és az uzsi már az amit mi eszünk. Persze amit még nem ehet,meg allergizálhat azt kihagyom a mienkből is.
2008. jún. 21. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó csak ne legyen fűszeres és zsíros az étel, és persze ami tiltólistán van azt kihagyni pl. tehéntej, tojás, füstölt dolgok stb.

Bár mi még szopizunk azért mertem bátrabban etetni a fiamat. CSinálhatsz pl. csak a babának egy nagy tál csirkehús levest és a húst, zöldséget, levet összeturmixolod joghurtos poharakban lefagyasztod. Kivétel után fel kell picit forralni. ÍGy mindig van olyan étel amit a baba megehet ha esetleg a család csülökpörköltöt eszik:-))))

Ha van már fogacskája akkor uzsonnára is megehet már sokmindent. Kenyérre lehet kenni sajtot, avokádót, padlizsánkrémet, májpástétomot(saját készítésűt. Danonínó, joghurtot is lehet.

Az én fiam 10,5hónapos és a fasírt a kedvenc étele:-) ilyenkor neki kenyér helyett főzök egy kis zabpelyhet a husijába szóval azt eheti amit mi de azért oda kell figyelni ahogy te is csinálod és szerintem jól.

2008. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általába csak egy éves korukra kellene erre beálljanak. Nem hiába vannak bébiételek,italok,teák,vizek,tejpépek?! Ne sózz neki,mert a vesejük még nincs arra felkészülve.
2008. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Nem hiába vannak bébiételek,italok,teák,vizek,tejpépek?"


Erre csak azt tudom írni,hogy ha megtehetném valószínű csak ilyen bébiételeken nevelném,persze ebből is a bióra gondolsz,ugye? De sajnos nem tehetem meg.

2008. jún. 24. 07:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biora gondoltam és szerintem megfizethetőek. Bár nem tudom milyen a te,ti anyagi helyzetetek. Ne haragudj ha ezzel megbántottalak volna... Sajnálom!
2008. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!