Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a puhatalpú...

Mi a véleményetek a puhatalpú cipőkről? Tapasztalatok, akinek a babája ilyet hord?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a kisfiamnak, most kezd járni.Bentre mindenképp szeretnék, elég hideg a talaj a házban.Ezek a cipők utcai viseletnek is jók,mármint nem túl vékony a cipők talpa?
2009. okt. 10. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem benntre tökéletes,nekünl a liliputis van,de kintre nem az igazi,a kavicsot is megérzi a kis talpa.
2009. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amióta hűvös van,én is bentre a liliputi cipőt adom a kisfiam lábára.

A lakásban teljesen tökéletes,de az utcára csak akkor adom,ha tudom,hogy a kocsiban marad.

2009. okt. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak benter adom. Az ötlet jó, meg nekem jobban megtüri a lábán mint az ilyen ormótlan mamuszokat, ügyesebben is megy benne, mivel olyan mintha mezítláb lenne. De kintre nem adnám, eszméletlen hamar elkopna a puha bőr talpa és ahhoz meg kicsit húzós az ára.

Bentre tökéletes. Én csak ajánlani tudom.

Most 2 éves a fiam és még mindig olyanunk van bentre.

2009. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a liliputi bentre nagyon szuper, melegen tartja a talpát és gyakorlatilag olyan mintha mezítláb lenne
2009. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!